Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság elhozni az ex vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság elhozni az ex vőlegényemtől a szekrényt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de napok óta ezen filózok. Volt párommal 4 évig laktunk együtt abban a lakásban, amit az ő szülei vásároltak, hogy egyetem alatt legyen hol laknunk. Most nemrég szakítottam, elköltöztem, de a nagyja cuccomért most hétvégére sikerült autót szereznem. Amit nem tudok, az az, hogy ebben a szituban illik-e elhozni a szekrényt. Évekig a szülei lakásában éltem albérlet fizetése nélkül, cserébe én bútoroztam be nagyjából a lakást a beköltözés előtt (szülői segítséggel akkor még). A falipolcokat, komódot, ilyesmit ezembe sem jutna elhozni, de az új albiban szükségem lesz egy ruhásszekrényre. Ha viszont elhozom, akkor neki nem lesz, amit nem érzek fairnek, ha már nála laktam ilyen sokáig.

Szerintetek hogy kéne csinálni? Bocsi, ha kicsit kusza lett, ordítoznak körülöttem.

23N


2016. máj. 25. 13:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

Agyam eldobom az emberektől :D

Itt arról beszélünk, hogy két ember KAPCSOLATBAN összeköltözött, nem arról, hogy a kérdező szívességi lakáshasználó volt a harmadik szomszédnál...

Kérdező, nem kell ezt semmilyen üzleti alapon nézni, mert köze nincs hozzá.

Ennyi erővel bármiről megkérdezhetnénk az itt okoskodókat, hogy "mi lenne velük, ha..." mert pont annyi logika van benne, mint hogy neked hozzák fel ezt a hülyeséget.

A szekrény közös tulajdon lett. Szólhatsz neki, hogy szükséged van rá, de ahhoz mindenképpen közös megegyezés szükséges.

Elég pofátlan lenne tőle is, ha eltulajdonítaná más cuccát, ha már ingyen lakásban lakik, és a lakhatást nem kell megoldania, ha már az itteni kikezdhetetlen logikát vesszük alapul :D

2016. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
2%
Nincs közös tulajdon jog itt .... Nem voltak házasok. Van olyan, hogy az övé mega férfié. Ha esetleg bíróságra mennétek emiatt a férfinek van nagyobb esélye a megtartásra mivel ő az ingatlan tulajdonos így ami a házban van az az övé és nem a tied. Hagyd a francba
2016. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot ugyis lehetne venni,hogy kihasználtad a pasit lakhatás szempontjából.Nem lenne pofám visszakérni semmit sem, mondjuk,ha a pasi a hibás a kapcsolat miatt,akkor mondjuk ugy,hogy más gondolat is elfogadható.
2016. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kihasználta a pasit lakhatás szempontjából??


Ne vicceljünk már...Összejöttek, összeköltöztek. Mi ebben a kihasználás? Az valóban "logikusabb" lett volna, hogy a pasinak van egy lakása a csaj meg megy albérletbe. Nevetséges...


Szerintem nem egy szekrényen fog múlni a jövőd.

2016. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!