Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most én lennék a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Baratnommel egy evig voltunk egyutt. A kapcsolat elejen hazudtam neki magamrol(egyaltalan nem nagy szam),meg kimentem egy csajjal aki regen ram volt allva(errol se szoltam neki) es azota nem hisz nekem. Sokat veszekedtunk. Vagy feltekenyek voltunk,plane o ,vagy apro hulyesegeken. Aztan egyszercsak eldurrant az agyam a sok vita miatt,es felpofoztam. O meg csak nezett ram,elkezdett konnyezni,kiakart menni a szobabol,de az ajtoba megallt,es mondta,hogy en ot nem fogom megverni,es akkorat lokott rajtam,hogy belevertem a fejem a radiatorba,meg megrugdosott,es mondta,hogy itt es most van vege. Most tenyleg en vagyok a rossz? Nem akartam bantani,csak kicsit eszhez teriteni. 20/f
2016. jún. 6. 10:05
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ennyivel megúsztad. Megérdemelted. Hazudozni is rossz ötlet volt.
2016. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Észhez térítetted. Vissza nyalt a fagyi eről van csak szó.
2016. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En mar akkor otthagytalak volna mikor az elso hazudozas kiderul. Nagyon is megerdemelted. Es meg ezek utan neked volt pofad kezet emelni ra? Remelem rendesen bevagtad a fejed
2016. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen te vagy a rossz. Hazudtál neki, átvágtad és volt pofád megütni... Pedig adott neked esélyt mikor megtudta az ügyeid... Örülj,hogy ennyivel megúsztad. A barátnõd helyében tõlem többet kaptál volna. Jól beverhetted a fejed ha ezek után még megkérdezed,hogy te vagy-e a rossz

..

2016. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett volna, ha lány írja ki a kérdést és meg van fordítva a dolog? Akkor vajon milyen hozzászólások lennének....
2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp hibás vagy. Azt, hogy a lány mennyire hibás nem tudjuk.


Az elejétől fogva hazudtál neki. Hitvány kapcsolatot építettetek fel, amiben sokat veszekedtetek. Féltékenykedtetek. No meg fel is pofoztad, ami elfogadhatatlan szerintem. Az ő részéről szintén.


>Nem akartam bantani,csak kicsit eszhez teriteni.

És mégis bántottad. Ez nagyon aljas kifogás.


Nagyjóból mindegy, hogy melyikőtök hibás jobban. Ezt a legelejétől fogva módszeresen elrontottátok. Próbálj meg olyan kapcsolatot kialakítani, ami bizalomra és elfogadásra épül, nem veszekedésre, hazugságra meg féltékenykedésre.

2016. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajna Te vagy a hibás! Egy: Nőt, akármit is csinált, mondott, nem ütünk meg!


Kettő: Észhez térítés gyanánt inkább hagyd magára pár óráig, gondolkozzon!


Inkább beszélj hozzá: pszichésen hass reá.


Három: inkább egy lavor hideg vízzel leönteni, ha nincs más! F

2016. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!