Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg én lennék a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás? Jól tettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval a barátnőm (a volt barátnőm) azt hiszi kihasználtam. Szerinte én sem vagyok különb mint a többi férfi. Nos hát azért ennyi, idő alatt volt alkalmam megismerni vannak jó tulajdonságai is. Mellesleg nagyon negatív és zárkózott. Elején ő volt, aki próbált kihasználni, de meg bocsájtottam neki. Látszik/látszót rajta hogy szeret evvel, semmi probléma sem volt. Viszont az anyukája dirigált neki, felnőtt létére amit egy idő után, meg untam pedig én segíteni akartam neki, de csak azon lehet aki hagyja hogy segítsenek. Valami nagyon fúra életfelfogással rendelkezik, már az elején is. Nagyon gátlásos volt, szex sem volt köztünk csak több mint egy év után. Mert a kedves nevelő apukája, szexuálisan zaklatta , mástól is biztosra tudom ezt. Lényeg szakítottam vele, 2 év után mert untam ezt a petting és csak se*gbe kuki témát na meg hogy az anyukája parancsol neki(nagyon sokszor beszéltem vele, erről de ha nem szeretné, nem erőltettem). Oké meg értem, hogy szexuálisan zaklatták de azért, szerintem már túl játssza a szerepét. Ahhoz képest meztelenül mászkál a házban, az anyja előtt. Ami pedig igazán taszító volt, a végére az öngyilkossági gondolatai. Hogy így úgy meg szeretne halni, nem ér az élete semmit sem, nélkülem , inkább meg öli magát stb. Érdekes azóta is él és virul. Csak úgy szeretne szexelni, ha van esküvő. Ahhoz képest még úgy tényleg nem feküdt le senkivel sem.:)

2015. szept. 25. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hááát, bizonyára jól tetted akármit is tettél.

A barátnőd komplett dilis. (Van ilyen, nem is kevés)


Van erre valami jóféle szakszó, amikor egyszerűen nem bírja elviselni ha nem az ő burájával foglalkozik mindenki, és emiatt minden sz.rt képes össze is hazudni csakhogy ő legyen a középpontban, ...de most nem jut az eszembe maga a kifejezés.

2015. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy szakítottál. Jobbat érdemel nálad. Inkább tájékozódj egy kicsit a depresszió és szexuális zaklatás témakörében mielőtt benyögsz ilyeneket, hogy 'túljátssza a szerepét'.
2015. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Majdnem olyan mintha én írtam volna. Teljesen érthető a történeted, szerintem nem tettél rosszat. Igaz, hogy aki nem hagyja azon nem lehet segíteni. Eléggé sajnálatos amit itt leírtál, hogy öngyilkos akart lenni meg ilyenek...


Az én barátnőmnél hasonló a sztori, ott is nevelőfater meg zaklatás csak picit más a konkrét eset, ott is anyuka dirigál, a csaj szeret(ett) nagyon állítólag aztán mégsem aztán mégis, most foglalkozom még vele de ha elhagynám tuti öngyilkos lenne, mondogatta is nekem és mint kiderült utólag mégiscsak számítok neki szóval ez egy végtelen játék lehetne így szerintem. Én tényleg szeretem és tényleg segíteni szeretnék neki de ha nem hagyja, akkor nincs mit tenni. Csak attól félek ha elhagyom akkor meg azért lesz baja... ez egy csapda, elég nehéz szabadulni belőle, mondhatni érzelmi zsarolás.

2015. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy lesz öngyilkos. Ezek ilyen ostoba fruskák, de ha öngyilkos lesz akkor mi lesz?

Életet akarsz leélni ilyen mentálisan zavart ember mellett tönkretéve a sajátodét?

2015. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted, mivel lelkileg nincs rendben, alkalmatlan a kapcsolatra. Adtál neki 2 évet, nem javult. Egy szava sem lehet, megpróbáltad.
2015. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2. Szerintem meg kicsit tényleg túljátssza. Abban viszont, egyetértek hogy fáj , fájhat neki a múltban történt dolgok. Ismerek hasonlóan szexuálisan zaklatott nőket, még is teljes életet élnek, igaz szeretik a fszt nagyon az biztos. Mindenki más és máshogy kezeli a dolgokat. Viszont ha elhatározta ezt a dolgot, hogy csak házasság után, azt is megértem igaza van tartsa magát ahhoz még ha 100% nem is tudja. De akkor ne az legyen, hogy nem szerettem meg hasonló dolgok.Meg érzelmileg ne akarjon már zsarolni. Mert szerintem a férfiak 95% alapból nem várt volna, ennyi időt egy nőre. 3. Amíg szereted nincs gond, de ha már nem akkor ne legyél vele, az rossz neked is és neki is. Legjobban igazából nem is a szex, hanem az hogy az anyja dirigál neki, az ami tűrhetetlen. Azért had töltsek már annyi, időt a barátnőmmel amennyit szeretnék/szeretne. Párkapcsolatra , össze költözésre vágyom nem arra vagyok kíváncsi hogy "lányom 8kor alvás"...
2015. szept. 25. 22:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás.Ő nem való egyenlőre párkapcsolatra.Egy ideig el lehet várni,hogy ajnározd,de nem örökké,nem kell senki miatt feláldoznod magad.Nagyon rendes volt tőled,hogy idáig is vártál.Engem is zaklattak szexuálisan,egyedül tettem magam túl rajta,de rám nem is várt volna senki ennyi ideig.
2015. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fish1 ***** válasza:

A szexuális zaklatás komoly dolog és tönkrevághatja valakinek az életét akkor, ha nem foglalkozik a dolog megoldásával és inkább magába fojtja bármi indok miatt. Szakember szerintem tudna segíteni ezen, de ezt a lánynak kell elhatároznia és akarnia. Valószínűleg emiatt zárkózott a szex terén. Abban viszont nem hiszek, hogy esküvő után menne neki a szex, szerintem ez csak kibúvó, a dolgok elodázása. Amíg nem teszi magát rendbe lelkileg a zaklatásos sztori után, addig a szexhez való hozzáállása sem fog változni.

Az öngyilkossággal meg "csak" érzelmileg zsarolt téged, ezzel akart magához kötni, hogy akkor biztos nem hagyod el. Ez a legaljasabb játszmák egyike.

Szerintem rendbe kellene szednie magát lelkileg, viszont ez egy hosszú folyamat, évekbe telik.

2015. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia ez nem teljesen igy van mert az kislanykorabba is rossz v. Volt,mostani elete iS pocsek,nem csodalom h o.gyilkosagi hajlamai vannak,meg negati. Es furcsan viselkedik pl amit mondtal h meztelenul futkarozik meg van zavarodva lelkileg.Biztos meg az is ra tesz egy lapattal h meg nem szerette egyetlen fiu es kihasznaltak,ok is csak a sexet akartal tole is igy lelkileg ugy erzi h hazasag utan kell a sex.Lehet te is kihasznaltad nem?kicsit gondolkozz el,meteged biztos h mas lany is es igenyli hogy szeresd ahogy o teved.Nem kell vele szakitani ez miatt,ez gyerekesseg szakitani,legyel. Ele joba ki tudja h mit hozz az elet
2015. szept. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kezdjuk ott hogy egesz elete nem volt jo .em csak sexualisan zaklattK.es nem biztos akar valtoztatni csak az eroszakos em erektol tart probal kitorni de ha nem segit neki valaki akkor gyenge ,aki nem all mellete hatterbe aki biztasa h jol csinalja az anyaval valo dolvokat ug nehez neki
2015. szept. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!