Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás? 22/L

Figyelt kérdés
napok óta rosszul vagyok, hányok, gyenge vagyok és rosszkedvű...ezt elmondtam a barátomnak... az elmúlt napokban kb napi 1-2szer megjegyeztem hogy pl. nagyon gyengének érzem magam, fáj a fejem stb...ezekre mindig az volt a válasz, hogy vegyek be gyógyszert, majd elmúlik... ma még nem is keresett a barátom (máskor reggel már rögtön beszélünk)..erre megkérdeztem az előbb, hogy haragszik e rám, van-e valami baj.... erre azt mondta, hogy igen, idegesítem őt... na ez nagyon rosszul esett ( oké, hogy mindketten tanulunk, de én nem azért mondom el neki a gondjaimat, mert sajnáltatni akarom magam...csak nem vagyok jól és mivel ő a párom, gondoltam érdekli... erre ezt kapom.... amitől most még rosszabb kedvem lett)
2016. jún. 4. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Oreg hazasok vagytok mar?
2016. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tul empatikus a kedves parod. Kicsit sem erdekled...
2016. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy kőbunkó a "kedves" párod!


Én is ismerkedtem hasonlóan "empatikus" pasival.

Mikor mondtam neki, hogy nem érzem aznap valami jól magam, akkor elintézte egy kapj be egy gyógyszert dologgal és majd írjak rá, ha jobban leszek dumával.


Én azt vettem észre, hogy az ilyen emberbe nulla empátia sem szorult. Az ilyen pasi még egy pohár vizet sem hozna, ha betegen megkérném rá.


De szerencsére olyan pasival is találkoztam már, aki ennek pont az ellenkezője volt. És több kilométert is utazott volna csak, hogy ápoljon. :)


Szóval sok minden kiderül ám a másikról ilyen helyzetekben.

2016. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok fijú úgy gondolkozik ilyenkor, mikor elmondod neki a gondolataidat, hogy tőle várod a választ, a megoldást, hogy oldd meg helyette, és kb egy szemetesláda amit mostantól mindig arra használnak hogy meghallgassa mások bajait. Beszélj vele és mond meg neki hogy nem tanács kell hanem meghallgatás, meg tanuljatok meg kommunikálni, idővel javulni fog. (mármint a helyzet és a kommunikáció, nem ő.)
2016. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

megérdemli az ilyen srác, h bnője legyen, komolyan mondom.

kérdező: mindig ilyen se**fej a barátod?


(nem lehet, h becsúszott egy baba?)

2016. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

Tudom, milyen szarul esik... érzékelten tuskó.

És milyen gyógyszert, mégis?

"idegesíted" - hát én hagynám békességben.

2016. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb,hogy az ilyeneknek van barátnője, én meg már vagy 10 vagy több éve egyedül rohadok. Így is kell ezt, az ilyeneknek kell hogy legyen barátnő, akikre akkor lehet "számítani", ha minden oké a csajjal, és lehet szexelni, de ha már valami baja van szerencsétlen nőnek, és ezt még meg is említi,akkor ideges lesz a bikuci. Kösz élet, tudtam,hogy sz.rt se érsz, meg ki..ott igazságtalan vagy, de hogy ennyire, azt nem.
2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs már csajom 1 éve, az ilyen buzígyerekeknek meg persze h van.... 26F
2016. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Mi a helyzet, egyutt vagytok meg?
2018. júl. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!