Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl sokat veszekedtem. Helyreh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat veszekedtem. Helyrehozható?

Figyelt kérdés
A viták legtöbbször részemről veszekedésbe torkollottad. A barátom ennek következtében teljesen elzárta előlem az érzéseit, ami szakításhoz vezetett. Még nincs teljesen elhatározva, de mosolyszünet. Felismerem a hibámat, de mivel nőből vagyok, túlgondoltam néhány dolgot. Már sajnálom, hogy a nem tudtam kontrollálni magam. Valahogy még helyrehozhatom érzelmileg ezt? Ne ítéljetek el, mert tényleg szeretjük egymást, de az érzéseket már nagyon elnyomtuk magunkban... Most tudom, hogy hagynom kell neki időt, hogy átgondolja magában. Nem hagytam levegőhöz jutni. Mellettem legyen szó, távkapcsolatban élünk, és a leveleimben sokszor megbántottam, mivel nagyon kevés időt töltöttünk együtt, ami belátom annak köszönhető, hogy ezt felhánytorgattam, amire ő dacból még úgy se foglalkozott ezzel. Olvastam mostanában a férfi érzelmekről, és mivel ő nem látja át a női gondolkodást, és soha többet én se nem is akarok semmit túlparázni, megpróbáltam megérteni, hogy ő hogy is állhat ezzel. Na szóval a lényeg, hogy mit tegyek szerintetek, hogy újból megbízzon bennem érzéseiben?

2016. jún. 8. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj levelet akkor neki kérj bocsánatot tőle, írd le miben hibáztál és ezen változtatnál ha ő is úgy gondolja, hogy adna nektek még 1 esélyt, gondolkodjatok kicsit, találkozzatok, beszéljétek meg. Viszont ha nem tudjátok túltenni magatokat rajta akkor sajnos nincs mit tenni csak hogy máskor mással nem esni ugyanebbe a hibába. 29/f
2016. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, hogy felismerted a hibád, ez egy nagyon fontos lépés, de sok van még hátra. A "nőből vagyok" amúgy kicsit sem kifogás a kombinálásra, csak szólok, szintén nőként :)


Mit tehetsz? Adj neki időt és bizonyíts. Mást nem tudsz tenni, a beszéddel, ígéretekkel kitörölheted a hátsód ebben a helyzetben - tettekkel kell bizonyítanod, mégpedig azzal, hogy ténylegesen abbahagyod a túlparázást, rágörcsölést, veszekedést. Nem fog ez így sem hamar helyreállni, hónapokig is eltarthat, de ha látja rajtad, hogy következtesen tartod magad a változáshoz, idővel helyre fog állni a dolog. Ha túl késő lenne, már szakított volna, szóval ne add fel, biztos helyrehozható, csak ne feszítsd tovább a húrt. Sok sikert!

2016. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Veszett fejsze nyele.

Innen szinte lehetetlen visszamenni.

2016. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És hogy bizonyítsak neki 100 km-el arrébb? :/

Nagyon szeretem, és soha nem gondoltam komolyan, amiket a fejéhez vágtam. Soha többet nem akarok veszekedni senkivel, már tudom, hogy nem megoldás... csak már olyan szinten voltunk, hogy vitatkozni se kezdett el soha sem velem, amire így reagáltam. Tehát nem tudtuk átbeszélni rendesen az adott problémákat. Ördögi körbe kerültem, amit nem tudtam akkor kezelni, csak most kitisztult fejjel látom át, hogy hogy is volt valójában.

2016. jún. 8. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy megértem őt, és sajnálom, hogy megbántottam és elvesztettem a bizalmát. Nem igazán reagál most. Nem akarok kétségbeesettnek tűnni ebben a pillanatban, ezért gondoltam arra, hogy várjam meg, amíg ő készen áll, hogy lépjen. De már úgy érzem lehet ez nem fog eljönni. Talán...
2016. jún. 8. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem lehet. Ha a viselkedésed miatt megváltoztak az érzései, azt visszafordítani nem nagyon lehet.
2016. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És egy idő után, ha minden jól alakul meg lehet ezt beszélni? Hogy közeledjek hozzá? Szeretném jól csinálni.
2016. jún. 8. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már jelezted neki, hogy szeretnéd átbeszélni, újra kezdeni. Írtad, hogy nem igazán reagál. Hagyd egy időre békén, ne akarj kényszeresen közelíteni hozzá/felé.


Ha akar, akkor jelentkezni fog nálad. Ha tovább "nyomulsz" azzal, hogy "beszéljük meg, megbántam, meg satöbbi", azzal csak azt éred el, hogy még kevésbé fog akarni veled találkozni és beszélni, mert nem hagysz neki időt fellélegezni, gondolkodni, kicsit egyedül lenni, átértékelni a helyzetet.


Amúgy szerintem, ha valakiben elindult egy lejtmenet, onnan nagyon nehéz újra egy bizalommal teli, szeretetteljes kapcsolatot visszacsinálni. Akárhogyan is bizonygatod, hogy így megbántad, úgy megbántad, a barátodban eltörtél valamit. Adj neki időt.

2016. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre,hogy ugyanaz a problémád,mint nekem volt,a távolság.Ebből kifolyólag van a sok veszekedés.Ha nem kerültök minél előbb közelebb,ebből nem lesz semmi.Te sem fogsz változni a távolság mindig is zavarni fog.
2016. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!