Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 evig egyutt voltam a paromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 evig egyutt voltam a parommal. Nagyon zuros eletunk volt sok volt a vita es sokszor bantott is. Alandoan eljart ottholrol szorakozni denszuletett egy kislanyunk is aki most ket eves. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

En haza koltoztem a szuleimhez a gyerekkel .. probaltam ot elfelejteni tul tenni magam rajta de nem megy mert o folyton keres es felbukkan. De idokozben o osszekoltozott egy masik lannyal es nem birja eldonteni h mit is akar. Mert folyton irja h szeret es h velem akar lenni megvaltozik.

Miert csinalja akk ezt? Es mitnkellene tennem?


2016. jún. 14. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a muszáj kapcsolatot tarsd vele, a gyerek miatt. Kutyából nem lesz füstölt kolbász.
2016. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én lekoptatnám, de ugye ott a gyerek, láthatasra menni fog.

Én biztos nem mennek vissza hozzá..az emberek nem változnak, sajnos.Én is vártam 4 évet, hogy valtozzon, azóta már eltelt még plussz 11 év, és ugyanolyan idióta mint amikor velem volt.ugyhogy en 11 eve nevelem a lanyomat egyedül, de még mindig jobb mint várni valakire,és problemak között élni.

2016. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rá, csakis a gyereked legyen a fontos.
2016. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni, ne dőlj be neki.


A saját és a lányod érdekében lépj túl rajta, tartsd tőle távol magad, amennyire lehet de természetesen a gyerekkel való kapcsolattartést ne akadályozd.

2016. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a bántás fizikai bántást jelent? Akkor örülj hogy megszabadultál tőle és vissza ne menj hozzá semmi pénzért.


Amúgy ha veled akarna lenni, akkor nem élne másik nővel, ha pedig meg akart volna változni, akkor lett volna rá 5 éve. Ígérni én is tudok bármit, betartani nehezebb, csak most megilletődött, hogy tényleg otthagytad. Elvesztette a biztos pontot és most nem tud mit kezdeni magával. Valószínűleg most tényleg úgy gondolja, hogy szeret téged, de attól még önző, másokra nem gondoló ember, hiszen 5 éven át egyszer sem jutott eszébe, hogy ne menjen annyit el szórakozni miközben van egy kislányotok is... Szerintem ha visszafogadod, akkor pár héten/hónapon belül, amikor úgy épp kezditek biztonságban érezni magatokat a kapcsolatban szépen apránként újra egyre többet el fog járni, ebből újra vita lesz, újra bántani fog, újra szétmentek, újra megváltozik, stb. Ne csináld, ne válaszolj a hülyeségeire. Hívd fel minden héten egyszer, hogy akarja-e látni a gyereket (ha oda mered neki adni), ha azzal jön, hogy szeret, akkor csak mondj annyit, hogy te már nem akarod ezt és ha nem válaszol arra, hogy akarja-e látni a gyereket, akkor rá fogod tenni a telefont és jövő héten kérdezed csak újra. Ezek után tedd is meg, mert nem kötelességed a vergődését hallgatni.

2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan ember, aki veri azokat, akiket állítása szerint szeret, nem változik! Ne menj vissza hozzá! A gyermek miatt tartsd csak vele a kapcsolatot, és ennyi!
2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5 év alatt nem változott, akkor nem is fog. Bántja a hiuságát, hogy otthagytad, meg a gyerektartást is lehet igy akarja meguszni, hogy együtt van veled. Ne legyél már kis hülye!!! (Bocsánat a szohasználatért, de szerintem ö erre épit!!!)
2016. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom h ez lenne a leghelyesebb csak nagyon nehez! Es mikor elhatarozom magamat hiaba ir vagy hiv nem reagalok akkor addig csinalja mig nem valaszolok es igy nehez ez az egesz ! Es hogy en nekem rajta kivul nem lehet senkim mert akkor elveszi tolem a lanyomat meg hasonlo fenyegetesek
2016. jún. 14. 16:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szépen blokkold le a számát és még közzöségi oldalakon ír tiltsd le ennyi
2016. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Egy dolgot tud ez a pasas, méghozzá pofázni. Duma duma duma, ennyi az egész ember. Tettekben mutatkozik meg az ember megbízhatósága, azok nélkül csak üres szavakkal vagdalózik, ezt tette 5 évig és most is ezt teszi. Ne hidd azt, hogy az ilyen tud mást pofázáson kívül, ha tudott volna, nem tartanátok itt.


Nem veheti el a gyereket tőled, ha lesz valakid, ugyan már, ez csaj újabb példa az üres fröcsögésre. Add be szépen a gyermekelhelyezési kérelmet, neki mondd meg, hogy csak akkor keressen, ha látni akarja a kislányt, hisz joga van hozzá, de egyébként az összes szövegelését, szerelmi ódáit, ígéreteit, fenyegetését, zsarolását írja le mind egy papírra, aztán pedig hajtsa össze és dugja fel magának.

2016. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!