Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hinné ezt el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hinné ezt el neki?

Figyelt kérdés
Az élettársam 11 évi együttélés után szakított velem. Egy héttel a szakítás után, már egy másik nővel aludt. Azt állítja, hogy nem volt szex, csak alvás. Én ezt nem tudom elhinni.

2016. jún. 18. 11:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én hinnék neki. Mi okom van, nem hinni?
2016. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

mivel egyértelmű választ vársz, igen, hinnék.


egyébként lehet, hogy nem hinném el neki. attól függ, hogy milyen habitusúnak ismerem őt, mit tudok a másik csajról, meg a viszonyukról, milyen a helyzet kettőtök között, milyen az aktuális beszélgetés, meg a szakítás és elköltözés hangulata, hogyan mondja, mindezt, stb.


egyetértek a kötekedőkkel és a kitérő válaszolókkal.

ebből a 2 sorból, meg a kommebtben hozzáírt még pár mondatodból nem tudjuk megítélni három ember jellemét, viszonyát és egy 11 éves kapcsolat mögött húzódó őszinteség mértékét. főleg mivel itt mindent csak a te elmndásodból ismerünk, a te szubjektív szűrőiden keresztül. nem hiszem, hogy mást mondasz, mint ami történt, vagy amit ő mondott, de abban viszont biztos vagyok, hogy ő egészen máshogy fogja fel ugyanazt a helyzetet, mint te. ez pedig a helyzet megítéléséhez nagyon fontos szempont...


és mit kezdesz vele, ha mi hiszünk/nem hiszünk neki? ha itt azt szavazzák meg az emberek, hogy nem hisznek, akkor igazolva érzed a kételyeidet és örülsz, hogy igazad van? ha azt szavazzák meg, hogy hisznek neki, akkor meg szidni kezdesz minket, hogy itt mindenki hülye, vagy elgondolkozol rajta, hogy talán mégis igaza van? és ha nem így van?


azzal, hogy itt megszavaztatod a kérdést, megismered pár ember jó eséllyel teljesen alaptalan, de legjobb esetbe is meglehetősen szubjektív véleményét. és akkor mi van? az igazsághoz semmivel nem kerülsz közelebb.


és ha igaz/nem igaz, akkor mi van? ettől még szakítottatok, szétmentetek, elköltözött, ott aludt, nem nálad. ha 11 év alatt nem sikerült eljutnotok arra a szintre, hogy szakítás nélkül tudjátok rendezni a problémáitokat, akkor még hány évig akartok kísérletezni vele? és miből gondolod, hogy ha ugyanazt a problémát ugyanúgy próbáljátok megoldani, akkor más eredményre fogtok majd jutni?

szakítsatok végre teljesen és keressetek mást magatoknak, akivel talán sikerül megoldani azt, amit egymással egy évtized alatt sem sikerült...

2016. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, kérdező?


Amúgy én nem tudom, hogy elhinném-e... Ha gyakran előfordult, hogy nem mondott igazat, akkor esélyes, hogy most se. Viszont nem értem, mi értelme lenne hazudnia, ha már együtt se vagytok. Simán elmondhatta volna, ha volt szex, vagy egyszerűen csak közölhette volna azt is, hogy semmi közöd nincsen már ahhoz, hogy ő kivel mit csinál. Azt se értem igazából, hogy miért kellett azt mondania, hogy az anyjánál alszik.

2016. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ezeket a kérdéseket feltettem én is magamnak. Hogy mi értelme hazudnia? De valamennyi értelme van. Nem akarja túl rossz színben feltüntetni magát. Amúgy azt is hozzátette a magyarázatokhoz, hogy amúgy semmi közöm hozzá, de azért magyarázkodott.
2016. jún. 18. 23:34
 25/34 A kérdező kommentje:
22-es! Nem azért akarok statisztikát csinálni, hogy bárkit szidjak, vagy mert meg akarom gondolni magam, hogy higgyek neki. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok a véleményekre, de úgy látom, hogy inkább ki akarják kerülni a választ sokan. Miquel se válaszolt, pedig leírtam részletesen a dolgokat.
2016. jún. 18. 23:39
 26/34 A kérdező kommentje:
Én ezt a magyarázatot annyira abszurdnak tartottam, nem is értettem, hogy képzelheti, hogy elhiszem neki. Ezért is kérdeztem, hogy csak engem néz madárnak, vagy lehet, hogy valaki bevenné ezeket a szövegeket?
2016. jún. 18. 23:42
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok, ragyogok...

Nos, a leírtak tükrében nem hinnék neki. Én jóindulatú pasas vagyok, igyekszem mindenkiben a jót látni, de nekem itt nagyon kilóg a lóláb. Az élettársad enyhén szociopata. Nem észrevehetően, de annyira mindenképpen, hogy MINDENKI jó véleménye fontos neki, és ezért hajlandó apró s értelmetlennek tűnő hazugságokra is.

2016. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

22-es! Arra válszolva, hogy 11 év után se tudjuk szakítás nélkül megoldani a problémáinkat.

Elmesélem, hogy mi volt a szakítás napján. Az exem nekem szegezte a kérdést, hogy vagy nyitott lesz ezután a kapcsolatunk, vagy szakítunk. Én nem akartam nyitott kapcsolatot, így nem maradt választásom.

Szerinted ezt hogy kellett volna szakítás nélkül megoldani? Érdekes előtte sose utalt ilyesmire, mindig féltékeny típus volt.

2016. jún. 19. 09:19
 29/34 A kérdező kommentje:
Igazad van Miquel. Erre nem is gondoltam, hogy ezért hazudik, pedig ismerem, hogy nagyon fontos neki az emberek véleménye, hogy mit gondolnak róla. Többször hazudott már e miatt másoknak, csak hogy jobb színben tüntesse fel magát. De azt nem gondoltam volna, hogy nekem is hazudna, ráadásul pont ilyen fetűnő módon.
2016. jún. 19. 09:27
 30/34 anonim ***** válasza:
45%
#5- ös én elhinném. És a helyében ugyanúgy szakítottam volna veled.
2016. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!