Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek továbblépett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek továbblépett?

Figyelt kérdés

A barátnőm szinte betegesen ragaszkodott a volt barátjához. 4 éve szakítottak, mi egy éve jöttünk össze. Elmondta, hogy bár már nem szereti, nem tud szabadulni tőle, bántja, ha új kapcsolata van, álmában néha őt hívta, amikor együtt aludtunk. Az utobbi néhány hónapban jobb lett a helyzet, de pár hete történt valami, amitől besokaltam és szakítottam vele.

Most megkeresett, és azt mondta szerelmes belém és továbblépett, máshogy látja a dolgokat. Nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem őt és ő álmaim nője, de félek, hogy nem igaz és minden kezdődik előről:(

30/F


2015. jún. 21. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi történt pár hete?

Mitől sokalltál be?

Nem mindegy,ez fontos lenne!

2015. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyaralásunk 3. napján véltetlenűl szembejött a srác a barátnőjével. Nem beszélgettünk, csak egy egy sziát morgott el mindenki. Utána éreztem, hogy megint eltávolodott tőlem. Amikor hazaértünk (a 7. napon) szakítottunk.
2015. jún. 21. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszinte választ vársz? Leírom, de lehet, hogy fájni fog... Szóval?
2015. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Csak tudja, hogy nem kapja vissza azt a csávót, valaki pedig kell neki.


A helyedben keresnék valami normális buxát.

2015. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most akkor megint jártok? Lehet elsõ nagy szerelme volt attól meg igazán soha nem szabadul az ember. De megértelek...talán egy kis szünet jót tenne mindkettõtöknek
2015. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!