Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szemét dolog lenne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Előszöris leszögezném,világéletemben bunkó dolognak tartottam,ha valaki arra sem veszi a fáradtságot,hogy személyesen vessen véget egy kapcsolatnak. Viszont jelen helyzetemben mégis ezt tartom legbiztonságosabbnak.

Már jó ideje gondolkozok azon,hogy el kell hagynom a pasimat,mert egyszerűen belebetegszek ebbe a kapcsolatba. Hanyagol,manipulál,rám erőlteti az akaratát és lelkileg bántalmaz. Ezek miatt egyszerűen semmi ingerenciám nincs arra,hogy személyesen mondjam meg neki hogy vége,én ezt nem tűröm tovább,mert tudom,hogy akkor az lenne,hogy elkezdene a fejemhez vágni mindenféle olyan dolgot,amikkel mélyen megbánt. Szokása és én már úgy érzem,bőven eleget sírtam miatta.


Ezeket ismertetve mit gondoltok? Nagy szemétség lenne így véget vetni egy másfél éves kapcsolatnak?

25 L


2016. jún. 25. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg személyesen mondd el neki és röhögj a pofájába! Komolyan mondom. Jó móka lenne szerintem.
2016. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Gerinctelen emberek szakítanak nem személyesen. Pont.
2016. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt vallom én is. Csak félek tőle,hogy még jobban tönkretesz.
2016. jún. 25. 01:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személyesen és tudatosítsd benne,hogy semmi esélye ezek után. Ha interneten szakítasz vagy telefonon,azzal csak komolytalan lennél és lehet tovább próbálkozna.
2016. jún. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvarnod a ragalamazasait. Talalkoztok,kozlod vele hogy vege es hello szia.Senki nem kenyszerit arra,hogy ott maradj es vegighallgasd ha te nem akarod,csak az a lenyeg hogy te rovien tomoren kozold es lelepsz ennyi.
2016. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jogos,bár szándékozom neki megemlíteni,hogy ezentúl nem veszem fel neki sem a telefont,smst olvasatlanul kitörlöm,letiltom stb. Mert ez lesz.

Annyiszor dobott ki és annyiszor könyörögte magát vissza,hogy meg sem tudom számolni.

Gyenge vagyok,ez tény,mert szeretem,én nem fogom szépíteni,ő meg mindig tudja,hogy hasson rám. Ezért tartok tőle. Balf*** vagyok,ennyi. Sajnos kb 1 éve úgy játszik velem,ahogy akar.

2016. jún. 25. 01:36
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Az utolsó hozzászólásod végén van a lényeg: Ezeket a dolgokat nem csak ő teszi veled, hanem te is saját magaddal. Egy kapcsolatban azt manipulálják és bántalmazzák lelkileg, aki hagyja. Esetleg még a tiniket. 25 éves korban ez már elég erős...

Ha személyesen szakítasz, talán ad egy kis erőt. És legalább egy minimális méltóságod megmarad.

2016. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha személyesen szakítasz vele, lehet, hogy alaposan megbánt, de amint eltelik egy kis idő, a szavai már lósz@rt nem fognak számítani, csak az, csak az, hogy korrektül, megbánás nélkül le tudtad zárni ezt a kapcsolatot.

Ha viszont nem személyesen zárod le, akkor nem fogsz tudni erre méltósággal visszatekinteni, csak úgy, hogy másfél év szopatás után elérte a pasi, hogy feladd az elveidet, és még a szemébe se merj nézni, és ez a rossz érzés sokkal tovább veled maradna, mint azok a dolgok, amiket személyesen a fejedhez vágna.

Hogy akarnál vele szakítani? Mi a garancia, hogy nem keresne fel személyesen, hogy kapjon egy "rendes" befejezést?


Persze más a helyzet, ha a pasi hajlamos a fizikai erőszakra, de ha nem, akkor had mondjon amit akar, mert úgysem beszélsz vele többet.

2016. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csakis személyesen, de vigyél magaddal 2 King-Kongot, akik kimentenek, ha baj van. Logikus, hogy közterületen történjen, ahol nem tud/mer jelenetet rendezni.
2016. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Személyesen is meg nem is ìrj egy levelet nyomd a kezébe és lépj le. Teló kikapcs szàm letilt facen tilt.
2016. jún. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!