Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után híztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után híztatok már meg fagyitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tudom, hogy csokitól lehet hízni, de volt olyan aki a fagyitól hízott meg?


Most, hogy itt kanalazgatom a fagyimat, kicsit magam alatt vagyok és gondoltam én is majd olyan 100+ kilós leszek, mint a filmekben látni, ha túlzásba viszem :D


23F


2016. jún. 30. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlótól híztam eddig. Amúgy csokin meg pizzán élek kávéval és viszonylag keveset mozgok. Sose jött még fel ennyi, mint 3 hónap fogamzásgátló után...
2016. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1:

Rákosoknak való gyógyszert már szedtem, hogy növelje az étvágyam, de fogamzásgátlót még nem próbáltam, nem is áll szándékomban :D mondjuk már semmilyen gyógyszert nem szednék...majd ha nem fogok napi 1.5 órát intenzíven sétálni, akkor majd lehet feljön pár kiló :D


És legalább jól érzed magad a bőrödben így is? :)


23F

2016. jún. 30. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem én, de a barátnőm 30+ kilót hízott
2016. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szakítás után sírva zabálni a manhattant egy romantikus film előtt a takaró alatt csak az amerikai filmekben szokás.

Amúgy nem bírok annyi fagyit enni. Kb 1 liter le menne, de akkor egésznap beteg lennék és egy évig nem akarnék fagyizni. True story...

2016. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Komolyan mondod? ***** válasza:

:D :D Háát, ha hetekig nulla mozgás mellett kanalazgatod a fagyit, akkor valamennyit biztos fogsz hízni.


Én ilyenkor szerintem még fogyni is szoktam. Úgy vezetem le a felesleges energiáimat, hogy elmegyek futni, biciklizni. Engem nagyon jól kikapcsol, addig sem agyalok feleslegesen. Szerintem próbáld ki! (de utána ne kanalazgasd a jégkrémet) :D

2016. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom eldönteni, néha úgy érzem pont jó, néha meg igazi tehénnek látom magam. A legszebb az egészben, hogy majdnem meg is ölt a bogyó. :D

1-es voltam

2016. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki hízékony mindegy mit eszik:-)

Egyébként a fagyi a cukor miatt kalóriabomba.

Ha sokáig meg sokat eszed meghízol.

Viszont általában a filmek meg a valóság között kevés összefüggés van.

A dologban az van inkább, hogy a csoki, az édesség tartalmaz olyan vegyületet, ami boldogsághormont termel.

A sport ugyanilyen:-)

Azért módjával:-) lehet szembe jön majd egy másik csaj és akkor bánni fogod:-)

2016. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Én semmitől nem tudok zsírra hízni. Egy vödör Nutellától sem.
2016. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Halálosan mindegy, hogy a csokiból vagy a fagyiból viszed be a hízáshoz szükséges pluszkalóriát. Sőt, ha kelkáposztát eszel olyan mennyiségben, hogy kalóriatöbbletet viszel be az elhasználthoz képest, akkor is hízni fogsz.
2016. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

Annyira jó genetikám van, hogy nem engedi a hízást.

Legalább is amíg fiatal vagyok.


A fagyitól nem lehet meghízni, mert folyékony, csak lé és kipisiled.

2016. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!