Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi alapján mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi alapján mondható meg, hogy mennyi a gyász időszak?

Figyelt kérdés

Közel 2 évet voltam együtt valakivel akit szerettem, de telefonon szakított. Részben az én hibám, részben az övé.

Lenne lehetőségem új kapcsolatra, de nem tudom, hogy mennyit várjak, én lassan túl lépek rajta, annyira nem volt rám hatással a szakítás, de nem akarom, hogy neki rosszul essen, hogy ilyen gyorsan túljutottam rajta.


2016. júl. 4. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a kapcsolat felét meg szokták várni, amíg egy újba kezdesz. Pontosabban nem szokták, hanem ez lenne az egészséges.
2016. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki már semmivel. Légy boldog!
2016. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első: 5 évet voltam házas. Te sem gondolod komolyan, hogy 2.5 évet várjak? Ez szép amit mondasz, ha a kapcslat 5 hónapig tartott. Afelett hülyeség.
2016. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 évet kellene várnom? De már egy ideje haldoklott a dolog és nem voltunk boldogok, igazából gyorsan letudtam zárni magamban.


És mi van ha valaki 20 évig van együtt valakivel? Akkor 10 év gyász? Főleg akkor, ha évek óta rossz a kapcsolat?

2016. júl. 5. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:

kevesebb mint egy év esetén 1-2 hónap

több, mint egy év esetén egy év

2016. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de telefonon szakított. "


Telefonon? :O

Jó, hogy nem SMS-ben.

Én a helyedben innentől kicsit sem foglalkoznék vele, mit gondol,mit érez,ha már annyi nem volt benne,hogy eléd álljon.

Amikor te úgy érzed, készen állsz egy új kapcsolatra, akkor kezdj randizni.

Ez teljesen egyenfüggő, ki mennyi ideig dolgoz fel egy szakítást.

Ki a nő, és ki a férfi a történetben?

2016. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én a férfi ő a nő.


Régóta boldogtalanok voltunk a kapcsolatban, mert mindketten kifogásoltunk a másikban valamit és mint utólag kiderült a kommunikáció mégsem volt olyan jó, mint hittem. Úgy volt találkozunk az nap, először mondta ne találkozzunk, a következő mondatával szakított. Nem akarom, hogy azt higyje nem jelentett semmit sem.

2016. júl. 5. 01:14
 8/8 anonim ***** válasza:
és mit gyászolsz? csak érdeklődés... nem sok idő van már gyászolgatni.... főleg ha már menet közben megtörtént.
2016. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!