Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nőknek fájdalmasabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek fájdalmasabb a szakitás, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 03:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Annak fájdalmasabb a szakítás, aki jobban szerette a másikat. Ez a nemtől független.
2016. júl. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Ja, hogyne... Engem a fájdalom a halálba fog kergetni.
2016. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a nemhez!

Van aki jobban viseli a szakítást, és van aki kevésbé.

2016. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Annak fájdalmasabb,aki komolyan gondolta a kapcsolatot, nem röpke kalandot akart, beleadott mindedent, és ennek a másik egy vonással véget vet... Persze hogy fájdalmas, hisz ki lett használva és az idejét rabolták...


És igen, jellemzően a nőkkel történik ez. A férfiak szinte ugranak bele minden lehetséges kapcsolatba, hogy tart ameddig tart, csak legyen kit ....-ni. Míg a nők sokszor csak és kizárólag azzal jönnek össze, aki szimpatikus nekik annyira, hogy leéljék vele az egész életet, és náluk a szakítás csakis akkor jöhet szóba mégis, ha annyira de annyira nem tudnak egy fedél alatt együtt élni.

2016. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Aki jobban szeret alulmarad és szenvedni kénytelen..."
2016. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fene se tudja. Volt olyan szakításom, ami 1-2 hétig viselt csak meg, aztán már szinte eszembe sem jutott a pasi, aztán volt, ami miatt jó sokat szenvedtem. Attól is függ, hogy ki szakít és hogyan, mert a szenvedősnél engem dobtak ki kb. indok nélkül.

De pasitól is hallottam már, hogy évekig szenvedett az első szakítástól, mert a csaj elhagyta másért, és öngyilkos is akart lenni. Na eddig még én nem jutottam el, és őszintén szólva szerintem nem is fogok. Meg kell békélni vele, hogy az érzések nem mindig olyan kölcsönösek, de attól még jöhet olyan, akivel azok lesznek.

2016. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, annak fáj jobban, aki


jobban szeret

akit elhagytak

akinek kevesebb a dolga/barátja a szerelmén kívül. aki nem tud más dolgokat élvezni, és a kapcsolatra tett fel mindent.

2016. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak a nők alapvetően jobban kimutatják az érzelmeiket, nem élik meg cikinek, ha épp szenvednek kicsit a barátnőjüknek, meg átsírják magukat a válltömésen. A nők sok esetben keresik a közösség (a többi nő) támogatását.

A férfiak inkább elnyomják ezt, nem érzik férfiasnak, ha bevallják, hogy szenvednek mint a kutya, sok esetben a legjobb barátjuknak se merik bevallani. Arra főleg nincs példa, hogy utólag beismerjék, hogy ezt jól elb..ták, és megbánták. Inkább maradnak a látszatnál, hogy őket aztán nem olyan fából faragták, majd jön másik...

És csendben szenvednek, otthon, egyedül, és titokban.


De ez nem jelenti azt, hogy nem fáj.


Másrészt meg egyénenként is van, hogy egyszer gyorsan túlteszi magát a szakításon, máskor meg sokáig nem képes kiheverni.

2016. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, a férfiak is dédelgetik a fájdalmaikat/sérelmeiket évekig is akár.
2016. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kapcsolattól függ. Az első kapcsolatomnál a barátomnak volt fájdalmasabb, a második kapcsolatomnál nekem.

A helyzettől függ, nem a nemtől.

Max a férfiak nem járnak össze a haverokkal bőgni, mint a lányok, ezért annyira nem látványos, hogy fáj nekik.

2016. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!