Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem végre túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem végre túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Én 25, volt párom 26 éves, hat hónapja ért véget a 3 éves párkapcsolatunk, ő szakított. Annyira összeillettünk, megvoltam róla győződve, h ő az igazi, tőle akarok majd gyerekeket. Azt tudni kell rólam, h volt előtte másik 2 kapcsolatom, de ő volt az első igazán komoly. Sajnos tavaly nyáron meghalt az édesapja és emiatt nagyon sok gond zúdult a nyakába. Az sem igen segített, h 150 km-re laktunk egymástól. Már felmerült az összeköltözés gondolata is és én szivesen is mentem volna. De Karácsony körül kezdett furán viselkedni. Ha kérdeztem, hogy mi baj, akkor terelte a témát. Januárban pedig egyik reggel felhivott és közölte, h neki ez nem megy tovább, nem akar most senkit maga mellé, szakítani akar. Teljesen összetörtem, de reménykedtem benne, h ez csak lelki okokból fakadóan történt igy és hogy meggondolja magát. Meg hát nem szakithat telefonon keresztül csak, 3 év mégis csak 3 év és mi már komolyan terveztünk. Csakhogy 2 héttel később összejött egy nála 7 évvel idősebb csajszival, akit már régebb óta ismert. Vitte bemutatni a haveri társaságnak, együtt járkáltak minndenhova, mint a friss szerelmesek. Váltig állitotta, h nem csalt meg sosem, csak miután szakítottunk, jöttek össze. De ezt nagyon nehéz elhinnem, dolgozni se tudtam eljárni, annyira kivoltam készülve. Mint megtudtam ez a csaj volt neki 2 honapig, aztan lecserélte egy másikra, ez is idősebb, de ez már csak 3 évvel...Ez alatt a fél év alatt nem találkoztunk egyszer sem, de párszor beszéltünk telefonon és már 2 alkalommal irt nekem smst , h szeret és vissza akar kapni. De másnap megtudtam, h megint uj csajjal randizik, ugye ez már a 3. a 6 honap leforgása alatt. Nem tudom, miért csinálja ezt. Én még mindig szeretem, de tudom, h elkéne őt felejtenem, ennek semmi értelme már... Élje boldogan az élet ahány lánnyal csak akarja, de akkor ne mondjon nekem olyat, h még mindig szeret. Ez teljesen összezavar :( :( és az a baj, hogy hiába akadna jelentkező, nekem nem kell más pasi :/
2016. júl. 7. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig.
2016. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy szeret,de lehet hogy úgy gondolja,hogy még nincs készen egy ennyire komoly kapcsolatra.

Legyél nyitott más férfiak felé,ha jól esik beszélgess másokkal is. Ne erőltess semmmit,csak ami jólesik. :) Aztán majd alakulnak a dolgok. Néha engednünk kell hogy az élet alakítsa az eseményeket. ;)

Hasonló cipőben járok én is most,csak én már menyasszony lettem volna....hosszú story.

2016. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fuh, nagyon sajnálom, hogy így történt...:/ de ugy veszem ki a szavaidból, hogy neked azért könnyebben ment a továbblépés. nekem még most sem megy...
2016. szept. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!