Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges hogy valaki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaki évek után is szerelmes legyen valakibe aki elhagyta?

Figyelt kérdés
Pl. Egy csaj kidobja a pasiját mert az egyfolytában féltékenységi jelenetet rendez és úgy néz ki hogy nem bízik a lányban és a csaj ettől besokall és szakít, a csaj talál egy másik pasit akivel utána már boldogan élnek több mint egy éve de hirtelen betoppan az ex és közli hogy még mindig szerelmes belé. Lehetséges ez vagy inkább lehetetlen? Nekem inkább lehetetlennek tűnik mert azt az 1 évet nem töltötték együtt, a csávónak csak ki kellett szeretnie a csajból, nem?
2016. júl. 8. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges,de ne fogadd vissza.

valami tré lehet az életében,hogy 1 év alatt nem tudott túllépni a dolgon.

2016. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehetséges én így mentem vissza exemhez 1 év után 18/l
2016. júl. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szívesen visszamennék az exemhez aki kidobott pedíg már több mint egy éve volt. 21/L
2016. júl. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!