Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdekel hogy ki mit gondol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel hogy ki mit gondol, nem igazán tudom hogy most így mit kezdjek magammal főleg?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az én sztorim az hogy volt egy lány, akivel 2x jöttem össze, először 3 hónapot voltunk együtt, a nyáron szakítottunk majd novemberben megint összejöttünk, nem rég lett vége, 7 hónapot voltunk együtt.

Az a helyzet hogy nekem ő volt a mindenem, rengeteget jelentett, sok mindent feladtam érte és inkább vele voltam, a szüleim ezért meg is haragudtak rám akkor nagyon. Végül úgy tűnt hogy a lánynak szabadságra van szüksége, ezt mondta, egy idő után látszott rajta hogy nem oké minden, ha együtt aludtunk nem volt szex sem, de előtte minden tiszta volt. Senki más nem volt a képben, ez tuti infó. Igazából egy 2-3 nappal ezelőtt rengeteget beszéltünk, mert mi nagyon jó barátok voltunk előtte és baromi jókat tudtunk beszélgetni. A végén azt éreztem hogy kihasználnál, a felvi-s jelentkezését elrontotta, én írtam meg az emailt, én hívtam fel az oktatási hivatalt, mert ő nem tudta hogy mit mondjon......... mindegy, segítettem neki, ez volt az utolsó beszélgetésünk, az nap még beszéltünk kb hajnali 1-ig, utána egy szót sem. Az egyik barátom azt mondta hogy kihasznál ő szerinte, mondom lehet. Azt mondta ne írjak rá, keressen a csaj előbb és csak utána. Na azóta nem keresett, a közös képeinket leszedte a fészbukról, ma. Ezt megértem, volt egy olyan kép amin rajta volt az egyik haverm meg a barátnője de tök átlagos kép, azt is leszedte, pedig szerintem jó kép volt és tök baráti hangulata volt.....

A bajom az hogy eddig jól voltam, és most kicsit kezdem szarul érezni magam, az instagrammja tele van mosolygós képekkel, sőt, ilyen alakos képeket tesz ki magáról, hogy milyen jó az alakja... És így hogy is mondjam, rohadt szarul érzem magam. Nyár van, egész nap szinte itthon vagyok, persze csinálom a dolgaim, meg anyának segítek, meg nem egy helyben ülök de, mindig kerülget ez a gondolat. Hogy ő tényleg kihasznált volna?! Nagyon sok mindent vettem neki, és én csak 1x kaptam tőle valamit, és hát ez így nekem nagyon sok pénzemben benne volt, rengeteg pénzemben. Valaki tud javasolni valamit hogy mit kezdjek magammal ilyenkor?



2016. júl. 9. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de el kell fogadnod, hogy a kis aranyos továbblépett. Túljutsz rajta, idővel persze. Nincs semmi gond
2016. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ha a csaj felhívna, hogy folytassátok ott ahol abbahagytátok akkor ugranál...

Egyoldalú volt ez a szerelem, aki meg jobban szeret az jobban is szenved.

2016. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam hogy 2x voltunk együtt, tavaly nyár végére sikerült elfelejtenem, egy szakközépiskolába jártunk, és sajnos egy egyetemre felvételiztünk és én annyira nem akarok vele találkozni, nekem csak így megy hogy kizárom az életemből. Tavaly sikerült de tök random megcsókolt amikor beszélgettünk év elején és így fú, akkor éreztem hogy én még mindig szeretem.. Aztán jövőre is egy iskolában leszünk, elvileg. Igaz még hivatalos értesítő levelet nem kapott ő sem. De csodálom hogy már nem keres, eddig mindig írt, de mindig volt valami amiben segítenem kellett, most tényleg úgy tűnik hogy kihasznált, pedig az idő alatt sose éreztem így.
2016. júl. 9. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hh mit? Kérdezd meg tőlük.
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!