Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az első komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első komoly kapcsolat mennyire meghatározó az életben?

Figyelt kérdés
Milyen emlékeitek vannak az elsőről? Jött jobb utána? Kedves emlékké válik vagy hihetetlen esetleg idegesítő? Eszetekbe jut? Lett barátság, utálat vagy egyéb? Mik a tapasztalatok?
2016. júl. 27. 20:47
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nekem annyira meghatározó, hogy még mindig tart. Bár én úgy mentem bele, hogy nem azt vártam tőle, hogy örökké tartson, csak élvezem azt az időt ami nekünk megadatik. Tart ameddig tartania kell...
2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öt kapcsolatom volt, de igazából nem tudom, melyik számít az első komolynak.

Mitől lesz komoly egy kapcsolat? Az első szexuális élménytől? Ha bemutat a családjának? Az érzelmek mélységétől? Vagy akkor lesz komoly, ha összeköltöznek?

2016. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az erzelmi melysegtol es elkotelezodestol amiben benne van a csalad bemutatas es osszekoltozes meg a komoly tervek
2016. júl. 27. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet, akkor az ötből az utolsó volt az első komoly. Ami még most is tart. Szóval nem jött jobb utána, de nem is kell. :)
2016. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Jó volt, szép volt, vége. Nem rossz emlék, de nem is szoktam rá gondolni általában. Nem lett komoly barátság, de kellemes hangulatban váltunk pár szót, ha összefutunk, szó sincs haragról.

2016. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem aki volt első nagy szerelmem ő volt MINDENBEN az első és az első alkalmakat sosem felejted el, már szakítottunk mert azt mondta nem szeret, de most van helyette más és hát vele nem olyan mint az elsővel, nem lehet vele úgy viccelődni ugy beszélgetni viszont türelmesebb, de sokkal jobban jártam vele mint aki volt nekem :)
2016. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!