Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pocsekul vagyok, mit kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsekul vagyok, mit kene tennem hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Megharagudtam a paromra, elegem lett, osszepakoltam es eljottem. Mostansag fog hazaerni. Nagyon szet vagyok esve es attol felek ha bekulni akar, nem tudok majd nemet mondani. Pedig erzem hogy nincs jovonk :-(
2016. júl. 28. 22:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kozvetlenul szakitas utan (amit meg ki sem mondtunk) ebben a helyzetben mit lehet tenni?
2016. júl. 28. 22:20
 2/18 A kérdező kommentje:
Szeretem es o is engem de olyan mintha nem egy vilagon elnenk a felfogasat tekintve...nagyon rosszul erzem magam :-(
2016. júl. 28. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok azzal a különbséggel hogy én meg nem mentem el de én is ettol felek :/
2016. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Keress egy barátot! Támaszkodj rá! Azért is van!


23/F

2016. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Annyiszor akartam mar osszepakolni es most eloszor jutottam el idaig. A telefont lesem, de kozben meg szakitani is akarok. Iszonyu szar erzes.
2016. júl. 28. 22:23
 6/18 Noren1989 ***** válasza:

Kommunikálni próbáltatok már? Mitől menthetetlen a helyzet?


26/F

2016. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pont egy baratnom miatt van most a balhe. Utalja hogy kibekultunk (no vagyok en is) es ebbol lett elegem, hogy en megbocsajtottam minden szart, o meg annyit nem enged hogy egy baratnommel joban legyek, aki most itt ahol elek az egyetlen lenne. Ezt a lanyt most nem hivhatom fel mert meg nem tart ott a bekulesunk.
2016. júl. 28. 22:25
 8/18 RRR ***** válasza:
100%

igyál meg egy üveg piát

holnap,meg keress valamit,ami leköt,kifáraszt,,,,,,hosszú ideig,amíg rendeződik benned ez

a pároddal,meg ne talizz,beszélj,,,ha már így döntöttél....

minek szenvednétek tovább egymással....,????

2016. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
Odaköltöztél a sráchoz, és most házirabszolga vagy? Külső kapcsolatok nélkül? Barátok nélkül?
2016. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk olyan, hogy valamiert szeretjuk egymast es ragaszkodunk egymashoz, de o sokszor torte ossze a szivem amin nem leptem tul, mert mindig valamivel tovabb rontja a helyzetet. Mint ahogy ez a gyerekes besertodes, csak mert kiakarok bekulni a baratnommel. Nem veszi eszre hogy csak o van nekem es ez nem eleg, barat is kell. En mindent megtettem a kapcsolatert, nyeltem a sok szart.
2016. júl. 28. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!