Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez jó ötlet szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet szakítás után? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat, ezután kötelességemnek éreztem szakítani vele. Szeretem, de nem voltam tiszta állapotban és hülyeséget csináltam. Viszont anélkül szakítottam vele hogy ezt elmondtam volna neki. Arra gondoltam hogy még fájóbb ha ezt is hozzáteszem. Viszont nekem hatalmas lelkiismeretfurdalásom van, és úgy gondolom be kéne vallanom neki. De félek utána még pocsékabbul érezheti magát esetleg mint szakítás után. Ti hogy látjátok mi lenne a jó?

Illetve milyen emebrnek tartotok ezután? Én utálom magam és úgy érzem nincs számomra bocsánat, és nem jár több jó az életből.



2016. aug. 11. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Oké, pár kérdés:

Nemetek?

Korotok?

Mióta tartott?

Mennyire volt mély?

Hogyan szakítottál vele pontosan?

2016. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

22/F,23/N

2 éve tartott, és elég mély volt. Egyszer találkoztunk és pár perc alatt elmondtam hogy ez nem fog működni, és utána szétváltunk.

2016. aug. 11. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, d qrvára nem életszerű.

Gondolom te a srác vagy?


Szóval jársz vele két éve, dugtok, ölelkeztek, kirándultok, buliztok, mondjátok egymásnak "a varázsszót", egymásnál alszotok(gondolom nem volt együttélés) és egyik nap szólsz neki, hogy Marcsi, talizzunk már a Nyugatinál a 4-6 megállóban, ok?

Ott pedig közlöd vele, hogy "ez nem fog működni", mire Marcsi ránt egyet a vállán és hazamegy?

2016. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha te ezt így képzelted el akkor a gondolkodásod nem életszerű. Gondolhatod nem ilyen póker-arcos szétválás történt, a hangsúly azon volt nem igazán lett ez úgy lezárva ahogy kellett volna. Mellesleg ez tök lényegtelen a kérdés szempontjából. Kötözködéshez ott van a másik 7.642.586 kérdés.
2016. aug. 11. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem ártana tisztázni
2016. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor érezném magam rosszul, ha nem mondanád el. Mert nem tartasz annyira, nem méltatsz annyira, hogy elmondd nekem; és az átlátszó kamuindok is, meg a nem mondasz semmit-helyzet is zavarna. Szerintem , hogyha tiszteled őt, akkor elmondod. Főleg ha zavarja a lelkiismereted. Mindenképpen mondd el neki, ennél ramatyabbul nem fogja magát érezni tőle. Szerintem még kicsit fel is lélegezhet, hogy nem az ő hibája volt, nem ő rontott el valamit. Én tuti sokkal jobban érezném magam, ha elmondanád a pontos okot. Most félbehagytál valamit, és ha kimondod, megszabadulsz ettől a dologtól, rossz érzettől, és mind a ketten megkönnyebbültök, ha elmondod. Akkor már eltudod a lelkiismeretfurdalást engedni. Sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek. Engem ha látnám rajtad, hogy nem vagy őszinte, vagy akár semmilyen-indokkal szakítanál akkor az nagyon zavarna, sokkal jobban, minthogyha megmondanád keményen az igazságot. Akkor legalább tudnám, miért történt, és tényleg mind a ketten jobban éreznénk magunkat utána. Mindkettőtöknek könnyebb lenne még az is, hogy neki téged elengedni, neked pedig a lelkiismereted. Szóval ne kínozd egyikőtöket se, mondd el az igazságot!
2016. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utólag már nem. Ha akkor nem tálaltad a valóságot, akkor emészd magad és ne őt terheld.

A legtöbb emberben a megcsalás az értéktelenség érzetét kelti, azt hogy kevesebb másnál. Elég neki most a szakítás, a veszteség feldolgozása, nem kell tetőzni ezzel a történettel. Hagyd békén, már vége.

2016. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis ma megbeszéltük és minden oké.
2016. aug. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!