Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkó legyek vagy türelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó legyek vagy türelmes?

Figyelt kérdés

Kilenc év után tavaly szakítottak velem. Közös mobilszámlánk miatt 1 évig még össze voltunk kötve. A szakítás után 1 héttel már mással járt - ami szerintem mindent elmondott az érzelmeiről. Az eltelt évben pedig volt minden: zaklatott, ok nélkül keresett, veszekedett velem - elmondott mindennek, javítsam meg a párja gépét. Ami viszont megkoronázta a dolgokat. Megismertem egy lányt (egy rövidebb kapcsolat után) és ekkor rám írt, hogy azt hitte az előző lesz az igazi számomra és ne értsem félre de ő csak jót akar nekem, illetve boldognak szeretne tudni... Úgy elpattant a cérna... Pont Ő aki minősíthetetlen jelzőkkel illetett, elhagyott egy másik pasiért, akire nem mellesleg féltékeny is voltam és esküdözött, hogy vele biztosan nem jönne össze... Higgyem el a jó szándékát?!

Június óta kiválhatna a számlámból, mert neki kell a saját telefonszáma, de érdemben nem tett semmit. Augusztus első hetében írt egy mailt, hogy az elmaradását (számla) hogy adja oda. Mondtam, hogy ne keverjen ebbe senkit, adja személyesen oda nekem, amikor ebben a hónapban kiválik, mert én tovább nem várok ezzel. Erre nem egy családtagomnak adta oda a pénzt? Tehát most sem akar/tud kiválni.

Mennyire leszek szemét, ha bejelentem, hogy hó végével kikapcsoltatom a számot?

Egyrészt nem mocskolódtam, pedig engem hagyott el. Nem zaklattam, nem köpködtem, és bármilyen kérése volt akár tetszett akár nem, belementem és nyeltem egyet.

Mégis meddig kéne tűrnöm és alkalmazkodni egy ilyen emberhez? (ismerősöket megkérdeztem többen leh*lyéztek és Ők mondták, már rég ki kellett volna kapcsoltatnom a számot).

Nektek mi a véleményetek erről?


2016. aug. 20. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a kilenc év számára nem jelentett semmit és ilyen gyorsan továbblépett rajtad, akkor felesleges türelmesnek lenned. :) Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy válts számot és ezt akár veheted egy új fejezetnek is az életedben, mert innentől kezdve már nem lesz olyan dolog, ami hozzá köthetne.

Azonban ha húzod a dolgokat, még az is lehet, hogy a végén visszakönyörögné magát...

2016. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ex telefonszáma az én nevem alatt futó számlához tartozik. Kiválni nem tudom miért nem akar... attól nem félek hogy vissza akarná könyörögni magát. Előbb lenne hajléktalan, mint bocsánatot kérjen a műsoraiért.
2016. aug. 20. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki utoljára, hogy 1 héten belül intézze el, ha nem akkor kapcsoltasd ki.
2016. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 év türelem nem volt elég amit elpazarolt az életedből? Kapcsold ki a francba.
2016. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy éve, ha eddíg nem csinálta, eddíg se fogja.

Én a helyedben szólnék neki,h hétfőn megyek kikapcsoltatni, szóval vagy megoldja ő aznap, az átírást vagy nem lesz telója.. Nem várnék teljesen hó végéig.

Túl jó voltál, ebből, a szempontból hozzá, már így is. (A többit ugye nem ismerem). Illetve túl hamar talált valakit, így neked sem kell,h sokat jelentsen, főleg,h tavaly történt, a szakítás.


25N

2016. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5Ös vagyok, elírtam:

Ha eddíg nem csinált semmit, akkor most se fog.

2016. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem intézkedne én kikapcsoltatnám a számát...
2016. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!