Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja megváltoztam amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja megváltoztam amit párom is észrevett. Nem tudom elmondja e neki miért vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Szóval egy harmadik. Belépett az életembe eleinte nem is vettem tudomást róla. De most ez megváltozott. Hiányzik minden percben és soha többé nem láthatom hacsak nem megyek vissza abba az üzembe ahol találkoztunk. De ha visszamegyek akkor páromnak mondnom kell valamit. De úgy érzem ha ezt érzem akkor amúgy sem menthető már a mi kapcsolatunk. De a férfi akivel találkoztam megőrjít. Nem beszéltünk mert nem közös a nyelv. De a érzem a vágyat. Vagy ez csak vágy? Napok óta nem eszem nem tudok aludni alig vártam hogy lássam és amikor tudatosult bennem, hogy sose nézhetek a gyönyörű szemeibe elsírtam magam mindenki előtt persze senki sem tudja miért. Üresnek érzem magam és minden porcikám kívánkozik oda ahol Ő van mert amíg csak lehet legalább látnom kell. Ha most értem jönne feladnék mindent. Ahogy csak egymásra néztünk úh még én ilyet sose éreztem mit tegyek?
2015. okt. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még csak beszélni sem tudtok, mert egy mukkot sem egymás nyelvén? Ennek nem jósolnék nagy jövőt...
2015. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelné, hogy közöld vele.

Ahogy leirtad szerintem csak vágy.

Igen. Van olyan hogy meghūlyūl az ember.

Azután a 2 szék között találod magad.

2015. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De attól függetlenül mit teszek valami nem stimmel a mostani kapcsolatommal ezek szerint. Ha már egyáltalán ilyen érzelmek eluralkodnak rajtam. Nagyon nem jó ez.. így.
2015. okt. 24. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha 2-3 évnél régebben vagytok együtt, akkor az ilyen fellángolások normálisak. Akkor minősíti csak a jelenlegi kapcsolatodat, ha tovább tart pár napnál.
2015. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha egyébként boldog a párkapcsolatod,csak hirtelen "rádtört" ez az érzés pár napja,az normális LEHET. De ha már amúgy is hezitáltál,hogy vmi nincs rendben a kapcsolatotokban,akkor erősen elgondolkoznék a szakításon.


Nekem 1 éves volt az első kapcsolatom,mikor ilyet kezdtem érezni egy másik srác iránt. Fél év múlva,más okból,de szakítottunk. Az a fellángolás már az előjele volt annak,hogy hiába tűnt boldognak a kapcsolatom,mégsem volt az,főleg így utólag visszatekintve(fél éve volt a szakítás). Pedig amikor a fellángolást érzetem,még úgy tűnt,hogy minden tökéletes,nemis értettem,hogy miért éreztem ilyen intenzív vágyat egy másik pasi iránt,nagyon bűntudatom volt. Hát,legalább elgondolkodtatott,hogy vmi mégnem kerek a kapcsolatomban.


És ami fontos: ne félj attól,hogy két szék közt a földre esel, ilyen dolog nem létezik...az,hogy egyik sem jön össze és egy ideig szingli leszel,miért lenne rossz? Egy egészséges önbizalommal rendelkező embernek ez nem jelent problémát,sőt nagyon sok előnye van a szinglilétnek :) Önálló lehetsz és független,rengeteg új lehetőséggel. Nem csak ez a 2 pasi van a világon és nem csak párkapcsolatban lehet boldognak lenni! :)

2015. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!