Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 hónap alatt nagyon megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap alatt nagyon megváltoztam. Mit kéne tennem, hogy legyen barátnőm is? :D

Figyelt kérdés
A visszahúzódó senki kockagyerekből egy egész jó pasi lettem,amikor tükörbe nézek akkor nem találok magamon hibát,nem is keresek,eljárok bulizni,lassan már-már azt mondják rám,hogy egy állat vagyok,olyan dolgokat is megcsinálok,tehát semmi sem gátol abban,hogy valami ökörséget megcsináljak.Hol kéne keresnem kapcsolatot? Persze egy normális,tartósra gondolok.

2015. dec. 6. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Paty állatként normális kapcsolat? :D Elvagy te tájolva öcsém :D Találd meg az arany középutat a régi és a mostani te között.
2015. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát.gondolkoztam rajta és nagyon nincs aranyközépút,mindenhol azt olvasom a csajoknál,hogy az olyanokat keresik akik jól megdöngetik őket.Határozottnak kell lenni,a legjobbat kell kihozni magamból.
2015. dec. 6. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, a kettő között lenne ideális (főleg ha komoly kapcsolatot keresel)
2015. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen hozzáállással tartós kapcsolatot? :D Ha olyan lányt keresel, akit "megdöngethetsz", akkor hajrá, találsz olyat bőven a bulikban, de tartós kapcsolatot ott nem fogsz találni.
2015. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,bármelyik csajhoz odamegyek,jön a van pasim szöveg. :D A belsőmmel nincs gond,mondjuk kezdek kicsit bunkó lenni,meg mindenki itt baszakodik velem h nagyon megváltoztam. Mi lenne a normális?
2015. dec. 6. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyira biztos az összes pasi abban itt gyk-n, hogy mindenkinek csak a bunkó férfiak kellenek. Áruljátok már el, honnan a francból szeditek ezt?
2015. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor mondd el,hogy milyen legyek. :D Kíváncsi vagyok rá,hogy milyen ember kell egy nőnek.
2015. dec. 6. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként?!


1 hónap alatt elkezdtél keménykedni vmi vagy vki miatt mert megdicsért attól még ne erőltesd ezt a stílust mert olyan csajokat is vonzol magadhoz ami nem biztos h úgy sül el ahogy szeretnéd! xd (úgy is lesz majd aki leveszi az arcod szóval fölösleges ez!)

2015. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valaki miatt. :D Dehogyis.

Rájöttem,hogy ez nem mehet így tovább,napi 10 órát minimum gép előtt töltöttem.Szerintem sokkal egészségesebb az,hogy elszálltam végre,leszoktam a számítógépes játékokról 1 nap alatt.

Észrevettem magamon,hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben így. Ez csak nem bűn. :D

A külsőm az megvan az a szint ami kell,de az még alakulni fog.

A belsőmmel elégedett vagyok,nem vagyok visszahúzódó,nyílt vagyok,beszédes,vicces.Mi kellhet még?:D Persze most jöhet az h letöröm az arcod meg h szerény is vagyok,de ez hidegen hagy igazából. Szóval? az eredeti kérdésemre válaszolni kéne.Min kéne változtatni?

2015. dec. 6. 18:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Oh ^^' Egyébként nemsokára 20.December 8.-án,szóóóóval mondhatok 20-at. :p
2015. dec. 6. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!