Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maris megismert valakit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maris megismert valakit vagy csak azert vette le mert nem akarja reklamozni?

Figyelt kérdés

4napja szakitottam a baratommal

1evig es7honapig voltunk egyutt. Ebbol1evet egyutt eltunk.

En hagytam el es koltoztem el tole.


En is szeretem s szenvedek de O bantott meg... Kicsit nezzen magaba.


Nos tehat annyit kertem tole hogy meg ne vatlsuknle facen a csaladi allapotunkat... Nem akarok kerdeseket masoktol...de O bosszubol 3napja kitette facere hogy "egyedulallo"

Rendben.

ezutan talalkoztam vele meg Utoljara kedden.Megtort volt...elmondta hogy sajnalja ami tortent es sirt. Plusz folyton kerdezgette minek vagyok vele szembe rideg...biztosan fajt neki..

En is nagyon szenvedek de hatha belatja h O is tehet dolgokrol nem csak en..


De nem ertem.

Ma neztem a face lapjat es mar semmi nincsen kint neki csaladi allapotnak.



Maris tullepett rajtam es van valakije vagy csak nem akarja reklamozni hogy egyedulallo?

Vagy remenykedik h ujra osszejovunk?


2016. aug. 25. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Maris?
2016. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mire ezt elolvastam ékezetek nélkül fhú... Na mindegy, szerintem megelégelte a hülyeségeidet és mást keresett. Vagy szakíts valakivel vagy ne. Ne csinálj futamidőt, meg mittudomén. A férfiak az egyszerűséget csípik (a legtöbben).
2016. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Túllépett rajtad és már van új barátnője.
2016. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tullepett rajtam es uj csaja van 3nap utan???
2016. aug. 25. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Túllépett rajtad és már van új barátnője."


Ja, ő a Maris. Köszi.

2016. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan egy face családi állapothoz kell mérni valaki érzelmeit? Azért mert hol nyilvános az állapota, hol nem? Jézus, nőj fel kérdező!
2016. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kidobtad,es azt kerted ne vegye le? Lol.

Jol tette,hogy levette,hat Kidobtad...

nem feltetlen van uj,de te sem vagy mar...en se hagytam volna ott a helyebe,de egy ilyen kerest meg ki is rohognek..

2016. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 H_Vivien ***** válasza:

Bakker. Most esik le, hogy a férjem nem is szeret, én ba.rom meg hozzámentem. Hát nincs kint a fb-on, hogy házas és még fénykép sincs rólam a profilján. Holnap beadom a válópert. A ro.hadék!!! Ez a hála ennyi év után, ezt érdemlem, hogy még egy családi állapot sem vagyok az adatlapján :D

Drágám. Az a véleményem, hogy lépj ki a való életbe és ne a fb adatlap alapján ítélj meg dolgokat. Hü.lyét meg végképp nem csinálj az exedből, mert ez gáz. Vaaaagy... Így, hogy esetleg már más is érdeklődik iránta, így már annyira nem is volt jó ötlet a szakítás? Döntsd már el, hogy mit szeretnél és nőlj fel!

2016. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

H_Vivien válaszát adom....:D

Oké értem én, hogy ennyi ideig együtt voltatok. Biztos szar lehetett. De én nő létemre nem értem az ilyen "nőket" . Kíváncsi lennék rá, hogy mennyi idősek vagytok. Ha ilyen "komoly" a hozzáállásod ehhez az egészhez. ha valaki felnőtt és elég érett. Nem mások facebook adatlapját nézegeti. Hanem a való világban és mivel te szakítottál vele, ha jól olvastam. Akkor miért kell ezen még ennyit pörögni? Én ha szakítok valakivel, akkor azzal nem tervezem tovább tartani a kapcsolatot.

2016. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező. Az exed túllépett rajtad és már új nője van. Részéről ez már lezárt ügy.
2016. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!