Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kerek 40 napja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerek 40 napja szakított velem életem szerelme. Annyira hiányzik. Nem tudok ismerkedni sem mert mindig ő jut eszembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a vőlegényem volt és 4 év után elhagyott.....ő már talált magának mást.....néha szoktunk még beszélni,de az már csak baráti beszélgetés.Borzasztóan hiányzik és nem tudok túllépni rajta.

2012. dec. 19. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Na nem azért, de ha életem szerelme szakítana velem, 40 nap múlva még nem lenne eszemben ismerkedni.
2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont erről van szó,hogy mindenki azt javasolja hogy ismerkedjek.....de ez lehetetlen
2012. dec. 19. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha mindenki azt mondja, ugorj bele a kútba, beleugrasz?

Neked kéne érezned, nekem életem szerelmének elvesztésénél nem éppen az ismerkedés járna a fejemben 40 nap múlva. meg sem fordulna a fejemben a gyász miatt. Nem hiszem, hogy ő lett volna életed szerelme...

2012. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy lehetetlen........úgy élek mint egy remete....ezt nem igazán lehet már életnek nevezni.Nem tudom mit kéne tennem a felejtés érdekében......Mindig ő jár a fejemben.
2012. dec. 19. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor velem szakított életem szerelme (és szintén vőlegény) 2 hónappal a szakítás után még BŐVEN padlón voltam. De nagyon. Én ugyan eljárogattam bulizni, de abban sem volt sok köszönet. A sárga földig leittam magam, eleinte elvoltam, de aztán mindig azzal végződött a buli, hogy valakinek a vállán zokogtam részegen. Minden pasit visszautasítottam. Ilyenkor tényleg lehetetlen ismerkedni, nem is kell erőltetni. Nem tudok neked mást tanácsolni, csak azt, hogy fejezed be az exeddel való kapcsolattartás, mert úgy még jobban elhúzódik a szenvedésed. Egy egyetlen, ami segít, tényleg csak idő. Kinek ennyi, kinek annyi. Nem lehet felgyorsítani és nem is kell. Nekem kb másfél év kellett, de még most is sokszor eszembe jut a kapcsolatunk, meg hogy miket éltem át mellette/vele. De már várom, hogy újra szerelmes legyek valaki másba.
2012. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!