Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt eddig a legviccesebb/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legviccesebb/legfurcsább szakításotok?

Figyelt kérdés

A szakítás többnyire rossz dolog, és a legtöbb emberben kellemetlen emlékeket hagy. Ámde nagy ritkán előfordul, hogy a szakítás során az egyik (esetleg mindkét) fél igyekszik cinikusan, szarkasztikusan, vagy gunyorosan intézni a dolgokat, akár rosszindulatból, akár tréfából, hogy kissé elvegye a dolgok élét, és legyen legalább a szakításban valami humoros is (még ha a másik félnek esetleg nem az). A GYK-n eddig olyat olvastam, hogy a pasas vibrátort vett a csajnak, mint "szakítási ajándékot". Nemrégiben olyan felvetés is volt, miszerint utána fagylaltot kell enni.


Az én történetem az, hogy a szakítás során (mivel egy parkban voltunk), miközben a lány folyamatosan panaszkodott meg szapult, leültem, bekapcsoltam a laptopot, és elkezdtem játszani rajta Non Human-t (nagyon jó játék). Mivel ez egy igen jó játék, egyből sokkal jobban éreztem magam, és kevésbé gondoltam rá, hogy mostantól nincs barátnőm. A volt barátnőmet ezzel szemben elképesztően felmérgesítette a jelenet, dühében szó szerint szóhoz sem jutott, és mérgében lelépett :D

Tudom hogy szemétség, de olyan jóízűt kacagok mindig mikor eszembe jut ez a jelenet :)))



2016. aug. 31. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Épp "adj király katonát" c. játékot játszottuk.


É: "Adj király katonát!"

Ő: "Nem adok!"

É: "Akkor szakítok"

Ő: "Okés."



És elment. Azóta se láttam.

2016. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyenként ette a borsószemeket , egyenként b**asszki, mindig egyenként!!! Nem bírtam már, úgyhogy elküldtem a csajt.
2016. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ő: Úgy döntöttem, hogy elhagylak. Holnap elköltözöm.

Én: Segítsek pakolni?

2016. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Előzmény annyi, hogy egy rosszul sikerült találka után nem volt hajlandó megbeszélni a dolgot, sem egyáltalán beszélni velem, vagy válaszolni a hívásaimra, smseimre. Aztán meguntam, és eldöntöttem, hogy szakítani fogok vele, mert ez nem állapot. Irtam neki smst. Nagyjából így zajlott az üzenet váltás.


Én: Szeretnék veled személyesen megbeszélni valamit. 2 perc lenne az egész.

Ő: Nem akarok. Nem érek rá.

Én: Nyugi, csak tisztességes akartam lenni, de ha te így akkor legyen így. Azt akartam elmondani, hogy szakítok, mert nem látom értelmét a továbbiaknak, mivel sem megbeszélni sem találkozni nem vagy hajlandó.

Ő: Ha ezt akarod, rendben.


2 évvel később, teljesen véletlenül találkoztam vele, megláttam őt, aztán kb 5 perccel később ő is meglátott, és ő jött oda hozzám, hogy mi van velem, hogy vagyok, van e pasim? Én mondtam, hogy igen, 1 hónap múlva lesz az esküvőnk. Erre kicsit elcsodálkozott. Kérdezte mióta vagyunk együtt. Mondtam 1,5 éve. Erre teljesen elhült, hogy 6 hónappal a szakításunk után máris összejöttem mással? :)

Nem értettem miért csodálkozik, amikor ő nem akart tőlem semmit, én csak lezártam a dolgot. És összesen 1 hónapot voltunk együtt. Na mindegy. Amúgy meg nem 6 hónappal utána jöttem össze mással, hanem 1, de az is rövid kapcsolat volt, csak kb 2 hónap.

Vicces volt a felháborodása. Még beszélgettünk kicsit, elmondta hogy utánam nem volt senkije, és sokat gondol rám azóta is. Aztán elköszöntem, mert indult a vonatom.

2016. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Hat hogy ebbol mi igaz azt nem tudom, de van itt egy tortenet, hogy valami katonat a baratnoje epp akkor rugott ki mikor az Irakban gyilkolaszta az embereket. A holgy irt neki egy levelet, hogy itt a vege fuss el vele. A sracc nem jott zavarba, hanem elkerte tarsaitol a baratnoik felesegeik fenykepet (vagy 10-et) es elkuldte a lanynak, hogy valassza ki a sajatjat es kuldje vissza a tobbit, merthogy o bizony nem emlekszik mar az arcara.
2016. szept. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. Ezt a sztorit én is olvastam. Egyrészről hatalmas:) Másrészt viszont gyerekes dolog így bosszút állni csak mert valaki dobott.
2016. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 smbence válasza:
6. Én úgy emlékszem hogy az a csaj megcsalta egy csomó pasival és elküldte a levelet, a katona csavo meg csaj így allt bosszut.
2016. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan mondogatta, hogy én vagyok a nagy igazi, verseket írt, romantikusakat mondott. Aztán a születésnapom előtt beszéltük, hogy majd találkozunk. Eltűnt, elérhetetlen lett. Egy év múlva írt egy levelet, hogy pszichiátriára vitték, de nemsokára kijön, legyek a felesége.
2016. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És hozzámentél?
2016. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mentem hozzá. Amennyire tudom, elvett mást és elváltak.


Nem válaszoltam a levélre, fiatal voltam, és megdöbbentem, mit mondhatnék erre. Az eltűnése meg elég fájdalmas tapasztalat volt.

2016. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!