Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a volt barátnőmet? 28/F

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem 6 év után. Ő rohadt gyorsan túltette magát rajtam, amit fel sem bírok fogni. Szinte nem is indokolt.


Már persze könnyebb, de még most sem értem, hogy miért történt ez velem. Természetesen szeretem.


Kb fél hónapja beszéltünk utoljára.


Próbáltam bulizgatni, lefoglalni magam, dolgozom, de nem megy. Csak rá gondolok és fáj ez az egész.


El sem tudom képzelni az életem más nővel!


Valaki segítsen, köszönöm! :)


2016. szept. 6. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát 6 évet, ha érzelmileg végig benne voltál, akkor nem lehet 2 hónap alatt kiheverni. Mondjuk nem értem, hogy miért beszélgetsz vele. El akarod felejteni, ennek a legegyszerűbb módja, ha nem kommunikáltok (hacsak nincs valami extrém fontos oka, mint pl egy közös gyetek). Kényzserítsd magad, hogy ne gondolj rá. Ha eszedbe jut, direkt tereld másfele a figyelmed. Idővel ez egyre ritkább lesz, de nem 1-2 hónapon belül...

Az, hogy ő hamar túltette magát rajtad annyit tesz, hogy már a kapcsolatban sem volt igazán jelen. Így nyilván könnyebb túl lépni.

2016. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem 2 hónap alatt tette túl magát, hanem a 6 év közben már elindult a dolog, lehet már évekkel ezelőtt boldogtalan volt veled. Figyelj, ilyesmi megtörténik.


Minden kapcsolatból lehet tanulni,gondolom nem ok nélkül szakított veled, ha mégis nyilván nem érezte jól magát veled. Jó időszak ez most neked arra, hogy kicsit mássz bele magadba,legyél túl a dolgon, hol mit rontottál el, hogy lehetne jobb a helyzet és az élet megy tovább :)

2016. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A három évet próbálom egy éve kiheverni. Egyelőre esélytelennek látom. De azt mondják, meg tapasztalat, hogy idővel elmúlik.
2016. szept. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 év... én sem tudom most hogyan tovább.
2016. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!