Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem fogom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom elfelejteni a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nyár közepén szakított velem, tulajdonképpen nem tudom miért.

Én szerettem volna többet lenni vele, nem csak hetente, másfél hetente. Ő ettől elzárkózott, sokkal inkább volt a barátaival. Ennek ellenére nem akartam elhagyni, ő megtette.

Ugyanarra az egyetemre járunk, gyakran látom őt és ha meglátom még mindig hevesen ver a szivem. Igaz azóta még csak nem is köszön, direkt kerül. De nem tudok továbblépni.


2015. szept. 24. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Roli, te vagy az?
2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros amit atelsz! :( Sajnalom! Szeeinten van remeny, mert osszeszamolni sem tudom hanyszor volt mar olyan hogy azt mondtam: "En ezt a pasit sosem fogom elfelejteni...". De idovel elmult es mar eszembe sem jutnak! Tenyleg csak az ido segithet, es ha lefoglalod Magad valamivel! Na..nekem erre tokeletes volt az iskola es a hozza kapcsolodo feladatok! Azt vettem eszre hogy mar alig gondolok ra/rajuk.... aztan masba lettem szerelmes. Az egy dolog hogy nem lett belole semmi,de akkoris boldog vagyok es teljes az eletem! Ne zavarjon,hogy nem koszon, az o dolga ha bunko es lehet egyszer megbanja hogy eldobott magatol!

Valoszinuleg még nem talaltad meg az Igazit, aki TENYLEG csak Teged akar! Sok sikert!!! ;) 18L

2015. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló. Köszönöm a válaszod, hasznos volt. Ugy tunik 3honap keves volt ehhez. Lassan 22 leszek én komoly kapcsolatot szeretnék.

Minden lány ezt mondja, aztán ha pedig arra kerul a sor, akkor meg élni akarnak... Hat ilyen ez :(

2015. szept. 24. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene elfelejteni? Nem kell elfelejteni, csak felfogni aggyal, h nem kellesz neki.
2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit! :) Figyi,sokszor nekem is keves volt 3 honap! Legtobbszor fel ev ,vagy 1 ev kellett!!

En ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy biztosan nem o volt az Igazi, Ő ott var ram valahol titokban:D Es akkor ha vele leszek, mar eszembe sem fog jutni a regi rossz!

Engem ez éltet! Ez tartja bennem a lelket... nehez neha latni masok tokeletesen boldog kapcsolatat. De ez megkonnyiti! ;)

2015. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ezt én évekig csináltam. Jó nagy marhaság volt.


Kerüld te is, amennyire csak tudod. Ezt értsd meg: Neked nem egy bizonyos nő kell, hanem egy jó kapcsolat.


A jó kapcsolat az, amiben jól érzed magad. Tudom, most rávágod, hogy jól érezted magad. Pedig nem, olvasd el a saját kérdésed: "Én szerettem volna többet lenni vele, nem csak hetente, másfél hetente. Ő ettől elzárkózott, sokkal inkább volt a barátaival." Ez egy szar kapcsolat volt. Voltak benne jó pillanatok.

2015. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-6 válaszolónak ismét köszönöm. Igen talán tényleg nem ő volt az aki kell mellém. Voltak jó pillanatok de azt én is tudom hogy nem működött jól a kapcsolatunk.

Csak gyakran úgy érzem mégis, hogy megőrülök a hiányától. Ismerősök barátok , édesanyám is mondta hogy ezt az önmarcangolást fejezzem be, mert kezdek fizikailag is rosszul lenni. Megpróbálom. Köszönöm még egyszer!!

2015. szept. 24. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján te egy mély érzésű,lelkis ember vagy.Sajnos sok esetben nem éri meg annak lenni.Hiszen aki miatt szenvedsz,az nem is értékeli,mennyire szeretted,szereted.Elfelejteni teljesen nyilván soha nem fogod,de igenis tovább tudsz lépni,mert mindenkin túl lehet!Nekem is volt az életemben olyan ember,akitől hatalmas lelki pofont kaptam,lábtörlőként bánt velem,kihasználta,hogy oda voltam érte,sőt,olyan embert is ellenem fordított,akit barátnak tartottam.Én meg voltam olyan barom,hogy egy évig képtelen voltam mást szeretni,másra gondolni.Aztán szépen ráébredtem,hogy gyakorlatilag ez az önkínzás szart sem ért,hiszen semmire nem mentem vele az égvilágon.Jött más,akivel jól érzem magam,bármi is lesz belőle.Nálad is így lesz,ha te is akarod...mert akarni kell továbblépni.
2015. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!