Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem mert kevés volt a szex. Szerintetek mennyi az ideális szexuális együttlét 1 héten? És mennyi az amikor már sok?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek.

Szexmániákus válaszadok mellőzzék a kommentelést.

Normál átlag emberek válaszait várom a 30-40 korosztályból, kor megjelölésével.

Én 41F, Ex-em 34L.



2016. szept. 7. 10:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nekem heti 3-ra van igényem, de minimum a 2 alkalom mindig megvan.

32/f

2016. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3 az optimális. Mondjuk ez csak azóta van, h fogamzásgátlót szedek, az pedig csökkentette a libidómat, előtte akár naponta is csinálhattuk volna tőlem, viszont a párom akkor sem bírta a napi tempót, inkább a minden másnapot preferálta.
2016. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nálunk minden nap van szex, van, hogy többször is. De hogy mi a normális az passz, de engem nem is érdekel.
2016. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Változó, de minden másnap megvan, ezaz átlag nálunk.

Van, hogy egymás után 3-4-5 nap de általában minden másnap.

31/f

2016. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nálunk heti 1. Nincs is igényem többre.
2016. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam ez miatt, mert már a nőiességemet is teljesen elvesztettem. 4-6 hetente volt szex, de volt, hogy 2 hónapig semmi. Barom voltam, hogy idáig húztam vele egyáltalán. Nekem heti 1-2 elég lett volna,de hogy 2hónapig hozzám sem nyúlt,már nem tudtam tovább eltűrni.

28N,33F. Én voltam a nő.

2016. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nincs általános recept erre

az a lényeg h a felek libidója egyezzen ...


tök normális ha nekik elég a heti 1 és az is ha napi 2 van

2016. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy így válaszolok, nem vagyok még 30.

Ebben nincs általános igazság, mindenkinek mások az igényei, kár ezen pörögni, a volt párodnak ettől még nem lesznek visszamenően kisebbek az igényei.

Most örülhetsz, ideírták sokan, hogy heti 2-3 elég, de ettől még, aki naponta igényli, annak nem lesz kisebb a libidója.

Se azzal nincs gond, ha valakinek elég kéthetente egyszer, se azzal, ha valaki napi 3-szor kívánja, csak akkor van gond, ha a partnerrel nem egyeznek az igények. Két eltérő libidójú ember sose fog tökéletesen összeilleni ilyen téren. Vagy az egyiknek ""kell"" úgy szexelnie, hogy nincs hozzá kedve és nem élvezi, vagy a másiknak lesz hiányérzete, vagy pedig mehet megcsalni a párját. Egyik megoldás se jó.

Ráadásul, voltam már olyan helyzetben, hogy én akartam kevesebbszer, ekkor rossz érzés volt, hogy nem tudom megadni a partneremnek mindig azt, amire vágyik, meg volt olyan is, hogy én akartam többször, ekkor pedig nagyon rombolta az önbizalmam, hogy nem kíván.

Soha többé nem maradnék olyan kapcsolatban, ahol nem ugyanolyan a libidónk, értelmetlen, egy idő után valaki úgyis rosszul fogja magát érezni.

2016. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Miért tetted fel ezt a kérdést? Nem az a lényeg, hogy random embereknek milyen igényeik vannak, hanem az, hogy a ti igényeitek eltértek, ami miatt nem működött a kapcsolatotok. Ha a volt párod napi kétszer akarta, itt meg az lesz a válaszok többsége, hogy heti háromszor, akkor mi van? Semmi. Ha az orra alá dugod, akkor sem lesz kevesebb igénye.

Normális, ha valaki napi kétszer szexelne, normális, ha havi egyszer. Sőt, az is normális és létező jelenség, ha valaki aszexuális.

2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
...mert kevés volt a szex IS. Így helyes. Van ott még sokminden!
2016. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!