Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem mert kevés volt a szex. Szerintetek mennyi az ideális szexuális együttlét 1 héten? És mennyi az amikor már sok?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek.

Szexmániákus válaszadok mellőzzék a kommentelést.

Normál átlag emberek válaszait várom a 30-40 korosztályból, kor megjelölésével.

Én 41F, Ex-em 34L.



2016. szept. 7. 10:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%
Nálam a havi 2 alkalom az ideális. Semmi értelmét nem látom a minden napi vagy másnapi szexnek. HALÁL UNALMASSÁ válik az egész ha ez megy évekig, évtizedekig. Hiába 5000 póz és mindenféle marhaság. Szóval havi 2-nél több, nekem már sok. És a férjemnek is. 31/nő , 33/F
2016. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

21# na pont így beszél egy nő aki még soha nem élt át orgazmust...

Hogy lehete már a legnagyobb testi gyönyör unalmas?

2016. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%

#21

Fárasztó? Oké. Stresszes vagy, nem tudod elengedni magad? Oké. Nincs idő, csak egy gyors menetre, azt meg nem élveznéd? Oké. Ott a gyerek a szomszéd szobában, és ez frusztrál? Oké.

Ezek tök jogos érvek.

De hogy lehet úgy általában véve unalmas??? :D Finom ételt enni nem unalmas? :D Csak havi 2-szer eszel olyan ételt, amit szeretsz, nehogy megund a jó ízeket? :D Havi 2-szer veszel fel kényelmes cipőt, nehogy megund? :D

Ne haragudj, nem pontoztalak le, nem ártasz senkinek a véleményeddel, ha neked/nektek így jó, akkor semmi baj vele, de fejtsd ki, komolyan nem értem, hogyan lehet unni azt, hogy jó neked meg a párodnak :D


#22 tiltakozok, soha nem volt orgazmusom, mégis gyakran kívánom, és nagyon élvezem a szexet.

2016. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, de ha lenne, akkor hetente 1 alkalom azért elegendő lenne, eleinte még a kapcsolat elején a heti 2 :). Viszont arra kíváncsi lennék, hogy akik mindennap, vagy minden másnap szexelnek, hogy nem unják meg egymást egy idő után?
2016. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22-23-24 nagyon jók az érvek, én is kíváncsi lennék ezekre! De letudom annyival, hogy egyénfüggő a dolog.
2016. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Minden nap/másnap.31/51.
2016. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nézd, 41 éves fejjel tudhatnád, hogy mindenkire ráhúzható sablon, hogy márpedig "ennyi szex KELL egy héten mert az az ideális" nem létezik. Eltérő szexuális igénye van minden embernek.


Van akinek napi 3 kell és bírja is, van akinek heti 2-3 van akinek havi 2... Addig nem baj az, hogy eltérnek amíg minimális. Pl aki mindennap akarja, de a párjának minden másnap van affinitása a dologhoz, kiküszöbölhető. De egy napi többszörös ember egy havi 2-essel halál.


Ja és ennyi idősen azt is tudhatnád, hogy aki a kevés szex miatt elsőre szakít, annak csak egy kaland voltál... Ha visszatérő probléma volt többszöri beszélgetéssel, akkor be kell látni, nem illettetek össze, és még mindig jobb egy nyílt, tiszta szakítás, mint a megcsalás.

2016. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mivel keveset vagyok a paromal es vegre vele lehetek a napi 1 az a minimum amit en is elvarok. Persze van h nincs kedve vagy nem tudom mi rosszul esik de ha masnap mar van akcio akkor semmi gond
2016. szept. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!