Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek után mire számítsak? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mire számítsak? És hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk a vőlegényemmel. Sokat veszekedtünk, aztán megbeszéltük és ő mondta, hogy inkább legyen vége. Ő elment dolgozni, én itt vagyok még a lakásban és csomagolok... Reggel hazavisz a szüleimhez. Nagyon szenvedek, alig tudom felfogni az egészet... múlt héten még új kanapét akartunk venni, most meg... Sajnos még mindig szeretem és legszívesebben felhívnám... Reggel ha jön értem, hogyan viselkedjek? Már most hiányzik az illata, a csókja, az érintése, szinte kaparom a falat érte... Mit csináljak vagy mit mondjak neki?
2016. szept. 9. 22:50
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Érdemes lenne most hazamenned, lehiggadnatok néhány nap alatt és átbeszélni a dolgokat.
2016. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
En fel eve estem at ezen szinten a volegenyemmel. Ez nehez, de ki kell birnod. Szakitott, kesz. Ne akaszkodj ra lehetoleg, fogadd el a donteset. Te ne fuss utana. Kevesebb megalazo van, tapasztalatbol. En szerencsere tul vagyok rajta. Ha meg szeretne toled valamit ugyis keresni fog. Tudom hogy ez most nehez, de tul lehet elni. Probald lefoglalni magad. Adj neki kis idot.
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyire visszafordíthatatlan a dolog? Nem tudnátok ezt higgadt fejjel megbeszélni? Szerintem még annyit igenis tegyél, hogy próbálj meg vele leülni, és megbeszélni a dolgokat. Ha nem, akkor nem, de egy esélyt szerintem még megérne, ahelyett, hogy majd hónapokig töprengsz, hogy mit lett volna ha ma este felhívod, vagy holnap reggel beszélsz vele. Vőlegényed volt, nem egy 2 hónapos kapcsolat gondolom. Én a helyedben egy utolsó próbát biztos, hogy tennék.
2016. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy higgadtan beszéltük meg ezt is... Fogalmam sincs mit mondhatnék még neki...
2016. szept. 9. 23:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nem ilyen "hősszerelmes" típus... Persze én annak örülnék ha hazajönne, meglátná a csomagokat és meggondolná magát, leteperne, stb, aztán minden jó lenne újra... De tudom, hogy ez nem így lesz...
2016. szept. 9. 23:17
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
Azt írtad, hogy veszekedtetek...érdemes lenne feltárni a valódi problémáitokat is, nemcsak az akkutakat.
2016. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
+ most nézem csak, hogy úgy tálalod, hogy ez az ő döntése volt. Ez számomra azt jelenti, hogy te nem vállalsz felelősséget. Ez valóban így van, vagy sem?
2016. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt végül ma reggel? :/
2016. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne... Hazavitt, meg se próbált marasztalni. Utólag kiderült, hogy azért mert már rég más volt a képben...
2016. szept. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!