Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek? Mire számítsak?...

Mit tehetek? Mire számítsak? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. A lány időt kért. Most van egy nehéz szakításon túl. Amikor elkezdtünk ismerkedni, meg minden nagyon lelkes volt ő is. Most mondta, hogy nem szeretne engem áltatni. Viszont én sem szeretném, ha megszakadna köztünk minden.
2013. szept. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta,hogy nem akar áltatni,akkor nem akar semmit tőled.Lehet az elején lelkes volt,de közben valamiért meggondolta magát.Legfeljebb barátok lehettek,abba talán belemegy,kérdezz rá.
2013. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akar tõled semmit, csak nem mondta a szemedbe...
2013. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen szar helyzet. Én is ilyenben voltam most. Hagyd inkább a csipába, jön majd egy másik, normális, aki tudja, mit akar...
2013. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor hagyod a csipába! Az ilyen ügyekből jobb kimaradni...
2013. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!