Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A fájdalmam mindig 8as, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fájdalmam mindig 8as, és semmi sem segít hosszútávon! Más is jár ebben a cipőben? Volt aki felállt innen?

Figyelt kérdés

Mosolygok, és azt mondom jól vagyok. Aztán a magányos estéken csak depizek, sírok, és néha megiszok egy-egy sört, de az állandó alkoholról már leszoktam másfél éve.


2-3 évvel ezelőtt volt a szakítás, azóta sem bírom elfelejteni. Új célokat szereztem, teszek értük, volt kapcsolatom is, de nem szerettem úgy. Tompította a fájdalmat, de ha ott volt az agyamra ment, ha nem volt ott, jött a depi.


Hullámzó a depi, hol jobb, hol rosszabb. Pszichológus sem tud segíteni. Azon kívül hogy beszéltet, őt nem tudja nekem visszaadni. Beszélni meg tudok, tudom mi a bajom, de segíteni senki sem segít. Ha elérek valamit, vagy boldog vagyok, azt kívánom bár velem örülne, bár a része lenne az életemnek. Befejezetlennek érzem a kapcsolatunk, de félek, ha újra megkérdezem lenne-e esélyünk együtt, akkor nemet válaszolna.



Sokat komolyodtam azóta, erősebb lettem, de ő ezt nem tudja. Nem is tudom hogy tudhatná meg, pedig lehet értékelné. A fájdalmam mindig 8as, és már elfáradtam abba, hogy elnyomjam ezt a fájdalmat. Viszont ha szabadjára engedném, akkor a halált kívánnám a végén, amit szintén nem akarok, nem akarok ugyanoda visszaesni ahol voltam.


Más állt már fel ilyenből?


2016. szept. 23. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Csak magadon segíthetsz. Én mindig úgy gondoltam, hogy majd akkor leszek igazán boldog, ha lesz végre egy olyan párom,akivel kölcsönösen szeretjük egymást szerelemmel,és persze a tisztelet stb is megvan. Évek óta egyedül vagyok, belül nekem is fáj, de már egy jó közepes szintre hoztam magam. Amikor rámtör a depi,meg a sírás,legalább úgyse lát senki és másnap valahogy jobb lesz.


2-3 évvel ezelőtti szakítás után eszedbe ne jusson felvenni vele a kapcsolatot,mert AZ BETEGES,te is tudod nagyon jól. Engedd el végre a dolgot, attól még, hogy te nem tudod az okát, volt oka hidd el.Nem kell vele tartani a kapcsolatot semmilyen szinten.


Nekem is mindennap eszembe jut az exem,sőt minden órába,néha látni is szoktam,de már nem fáj annyira, de eszembe nem jutna bármit is szólni hozzá. Nem szeretett, nem kellettem neki, ügy lezárva.

2016. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ne degradáljuk már ennyire a depressziót! Aki hosszabb ideig szomorú, az már azt mondja magáról, hogy depressziós, adott esetben még becézgeti is (depi). Nincs olyan, hogy hullámzó depresszió, ugyanis ez egy súlyos betegség. Vagy szenved tőle az ember vagy nem. Olyan nincs, hogy tegnap "depisebb" voltam, mint ma. A depresszió egy komoly pszichés betegség. Aki depressziós, azt nem lehet kirángatni az ágyból, étvágya sincs napokig, nem mosolyodik el, utálja az életet, az embereket, és egyáltalán nincs kedve semmihez. Ha tényleg depressziós lennél, akkor munkába/iskolába se mennél, mert nem érdekelne.


Elhiszem, hogy szomorú vagy, de tegyük tisztába a dolgokat!

2016. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló utolsó mondatát tedd magadévá, ha az megvan, győztél.

A szerelem kettőn áll, ha csak az egyik szerelmes, már értelmetlen az egész, és felesleges bánkódni miatta mert soha a büdös életben nem fogsz kijönni ebből.

2016. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2es, te igazán okos lehetsz...


[link]



A többieknek köszönöm, ha ennyire könnyű lenne, akkor már rég túl lennék rajta.

2016. szept. 23. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Senki nem fog segíteni, senki nem fog motiválni. Elkövettél egy hatalmas nagy hibát, hogy mások kezébe adtad eddig a boldogságodat!! Ne másoktól függj, ne mások miatt legyél boldog. Annyi minden van, amiért lehet hálát adni, aminek lehet örülni, csak nem akarod észrevenni, mert jobb sírni meg belemerülni a sz@rba. 2-3 éve nem vagy jól? Rengeteg idő ez!! Már rég beforrt sebeknek kellene lenniük de te még mindig a sebeidet piszkálod és most már lassan el is fertőződtek. Hagyd abba az önsajnálást, mert belebetegszel!
2016. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Igen én is talpra álltam, nekem is nagyon fájt, halál gondolata is megfordult a fejemben, de eljutottam arra a pontra, hogy engem ők nem tudnak boldoggá tenni, így önmagamtól kell annak lennem.
2016. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi van itt srácok/csajok?? Mi ez az önsajnálat áradat??! Áááá...

A kapcsolatodat sajnálod, amiben Te nem voltál elég és szakítottak veled?

Magadat? Miért? Rosszabb ember lettél, mint voltál? Kevesebb vagy, mert vkinek nem te voltál az igazi? És ki tehet róla? Te? Nem, mert te az vagy, aki vagy. A szakító? Ő a galád? Nem. Ő sem tehet róla.

A szerelmet nem lehet irányítani!!

(De, jó is lenne, rámutatnánk vkire " No, te leszel a párom, ásó-kapa-nagyharang. Benne vagy? Ja, válaszolja. Akkor ezt megbeszéltük. És sétálunk tovább kézenfogva a naplementében... :))

Egy szakításkor senki sem hibás, csak ez nem jött össze.

Nem egymást kerestétek.

Ne szenvedj olyan miatt, amiről senki sem tehet!!

Lépj!! Keresd azt az embert, akinek Te leszel az igazi, úgy ahogy vagy, aki Te vagy... :)))

2016. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aki ragaszkodik a fájdalmához az soha nem áll talpra!

Igen tönkre is teheti magát, meghalhat....


De ha élni szeretne, ha jobb életminőséget akar nem tekint vissza a múltra!

Aki lélekgyenge és sodródik az ne várjon javulást!

2016. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8as... szerelmesek voltunk, de félreismert. Mert nem voltam önmagam... félreismert, és most, hogy visszanyertem magam már nem ismerhet meg, pedig valószínű tetszene neki.
2016. szept. 23. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!