Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan társad akit mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan társad akit mindennél jobban szerettél, de tudtad hogy hosszútávon boldogtalan lennél vele?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a sztori?
2016. jún. 23. 07:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Nalunk ez van. Mindennel jobban szeretem es kotodok hozza de sajnos olyan makacs es enkozpontu hogy igy nehez. Mindenben csak neki lehet igaza...
2016. jún. 23. 07:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nem értékelte, amit érte tettem, úgy éreztem, ha valaha házasok leszünk, akkor a munkájába fog menekülni az otthoni gondok elöl, és az én munkám sosem érhet annyit, mint az övé, mert ő nehéz szakon végzett és sok pénzt keres azóta, az is folyton eszembejutott, hogy ha majd gyesből élek ott kell kuncsorognom alap dolgokért és majd elbírálja, hogy megkaphatom e. Persze munka mellett én vittem volna a háztartást is, mint ahogy az volt is, pedig együtt se éltünk, mert neki nincs igénye tiszta wcre meg reggelire.


Fogalmam sincs mitől alakul ki a szerelem, mert egyébként odafigyelt rám, megdicsért, kedveskedett, mondta, hogy szeret, és sosem beszélt velem lekezelően, csak arról, amit csinálok, de a fenti tulajdonságait végiggondolva össze sem jöttem volna vele, mégis 2 évem ment rá, mert úgy éreztem összetartozunk. Egyébként jól sem nézett ki, inkább átlag alatti volt egy picit, és amikor velem járt csóró egyetimsta volt. Szóval ez a szerelem dolog rejtély számomra.

2016. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Folyton más emberek érdeklik,betegesen figyeli mások életvitelét,és előszeretettel alkalmazza a saját életében. Neki mindig kell egy minta,semmi önálló ötlete nincs,másokat koppint. Azt nem lehet mondani hogy irigy,viszont a sajátjával mindig elégedetlen,bármi is legyen az,mert bezzeg a másé ilyenebb meg olyanabb.
2016. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, hasonló nálam is, fél év után rájöttem, hogy nem az, akibe beleszerettem, a "mintájába" estem bele, de továbbra is vonzódtam hozzá. Később kiderült, hogy pánikrohamai vannak, amiről nem tudtam, mert titkolta, csak később vágta a fejemhez, hogy miattam volt az összes, gyerekesen viselkedett, pasihoz képest olyan hisztiket levágott, hogy az hihetetlen és lehetetlen volt vele komolyan beszélni. Önbizalom hiányos, szóval még a kávét is nekem kellett kikérni. Viszont szerettem benne, hogy mindig mellettem állt és lényegében azt mutatta amit szerettem volna, törődő volt és figyelmes. Később kiderült, hogy ezt mind miattam csinálta, de rohadtul nem volt kedve ezt mutatni. Mondanom se kell, hogy már nem vagyunk együtt, de igen, vele el tudtam volna képzelni a jövőnket.
2016. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, epp koltozkodik kifele 5 ev utan. :( Nem lehet vele megbeszelni semmit, meg se hallja,hogy nekem mi esik rosszul. sokszor hetekig duzzog. O is onbizalomhianyos egyebkent. :(
2016. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt. Hosszú idő után jöttem rá, hogy elsősorban MAGAMAT kell szeretnem, és ha én boldogtalan vagyok a kapcsolatban, akkor a másik fél is az lesz.

Kiléptem, adtam magamnak időt a felépülésre, és utána lett olyan kapcsolatom, amiben jól érzem magam.

2016. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!