Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell lezárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lezárni egy szakítást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, sem kislány, volt már komolyabb kapcsolatom, ott is éreztem, de azok lezárása könnyen ment. Szenvedtem pár hétig MAX 1-2hónapot és utána szépen "elmúlt" vagy leülepedett bennem az érzés.


De a mostani fiúmmal nem megy. Évekig voltunk együtt.

Szerettük egymást, nem megcsalás, s nem is erőszakos dolgok miatt lett vége, de sajnos belekezdtünk egy amolyan: se veled-se nélküled kapcsolatba.

Sokszor megbeszéltük már,hogy "Oké ez a vége"-de mindig lépett valamelyikünk és folytattuk.

Ha egymás nélkül vagyunk, akkor veszettül hiányzunk egymásnak, s megőrülünk a másikért, de ha együtt vagyunk kijönnek a bajok, s bajt jelent hogy mindketten határozottak vagyunk és ebből adódóan egyikünk sem szeret vagy tud engedni és kész is a balhé.


SZóval most úgy tünik, ennyi. Annyi különbséggel,hogy eddig én mondtam hogy hagyjuk, most Ő.


Tudom,hogy nem megy, s tudom: csak akarat kérdése, de nekem ez most valahogy nem megy.

Nem tudom és nem bírom lezárni.!

Hiányzik...idegs vagyok mi van vele...stresszelek...szorongok...rajta kattogok...megőrülök komolyan!

Ha én engedem el és mondok le róla, akkor vagy én keresem vagy Ő lép.

Ha Ő akarja lezárni szintén újra beszélünk, találkozunk, mert megőrülünk egymásért.

De tudjuk,hogy nem illünk össze... annyira fáj.


Mit tegyek???

Nagyon kétségbe vagyok esve, s félek hogy megbolondulok majd ettől a szitutól. :(

Szenvedek, és ezt ami a lelkemben van leírni sem tudom, mert ha arra gondolok,hogy elveszítem akkor áááhhh..bekattanok


2016. szept. 25. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Közben nálam az a fejlemény, hogy most mondta, hogy épp randizni indul. és 1 hete mondtuk ki, hogy legyen vége...Leírhatatlan, amit érzek. Nem bírom.

4-es voltam

2016. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsó! Tátva maradt a szám!



De nem lehet az,hogy blöfföl?

Számomra ez fura

2016. szept. 25. 17:37
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem az a blöffölős típus. És szerintem tudom is, hogy ki az. Pár hete keresett fel egy csajt, akivel néhány éve valamin összeveszett és megszakították a kapcsolatot. (azt nem tudom, hogy pontosan min) és láttam, hogy újra ismerősök fb-on, és ráírt. És szintén beszélt még régebben egy lányról, akivel csak amiatt nem jöttek össze régebben, mert vagy neki vagy a csajnak volt épp valakije. Szóval valószínűleg ez áll a dolog mögött most. Egy jelentéktelen senkinek érzem most magam.
2016. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg, vegyél nagy levegőt és igyál 1 pohár vizet :)


Mint kivülálló azt gondolom, hogy 2magyarázat lehet erre a randira:


1)nem is szeretett sosem, és pótlék voltál neki...vagyis a csaj mindig képben lehetett


2) hiába megy vele randizni, pont a nő a pótlék,mert még mindig szeret téged, de így akar felejteni


Amugy sajnos én is ettől az általad leírt szitutól RETTEGEK :(

2016. szept. 25. 17:50
 15/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én voltam neki a pótlék, gyakran beszélt arról, hogy ő lehet még "élni akarna", és nem tetszik neki a komoly kapcsolat dolog. Gondolom, csak velem nem tetszett neki... :)
2016. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Miért, az én "pasim" jobb?

AZt mondta hülye vagyok, neki flúgos csaj nem kell (bocsi, hogy ki merem nyitni a számat és kiállok a véleményem mellett)

Plusz alig pár napja fűt-fát ígért, azt mondta házat is akar velem, erre most jön a kifogás, hogy őőő...az mégse jó...mert apámék vegyenek nekünk házat... idióta ingyenélő :D

2016. szept. 25. 17:55
 17/22 A kérdező kommentje:

jaj, bocsánat azt kifelejtettem hogy: elvileg 1évvel ezelőtt a MI közös jövőnért gyüjtött, erre most azt mondja hogyha apámék vesznek nekünk házat, akkor TALÁN -ha úgy látja,hogy NORMÁLIS és balhémentes vagyok, akkor TALÁN beleteszi a saját pénzét is :D milyen kedves.

Ezért nyitottam ki a számat, hogy mégis mit képzel? Aztán annyira meg lett sértve,hogy még ő szakított velem, meg ő törölte le a képeinket a face-ről... vicces, nem?

2016. szept. 25. 18:00
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez sem arra utal, hogy ő különösebben komolyan gondolta volna a dolgot. Valószínűleg mindketten jobban járunk, ha valahogy lezárjuk ezt az egészet. Csak az a kérdés, hogy hogy...
2016. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, bár az én helyzetem kissé szánalmasabb, mivel nem is voltunk együtt és nem is voltam szerelmes, legalábbis ezt gondolom. Kb másfél évig jártunk össze, igazából csak szexkapcsolat volt, de minden egyes nap beszéltünk másfél éven keresztül és viszonylag sűrűn találkoztunk. Aztán közölte hogy neki alakul egy ismerkedése, és igazából sosem akart tőlem semmi komolyat, meg folyamatosan ismerkedett mellette, holott én úgy gondoltam hogy jól megvagyunk, bár tényleg nem esett szó arról hogy együtt lennénk. A vicces az egészben hogy én is véget akartam ennek vetni, mert én is tudtam hogy nem illünk össze, de aztán ő gyorsabb volt, és ez 3 hónapja volt. A mai napig van hogy sírva fekszem le, mert annyira hiányzik, pedig nem is volt köztünk igazából semmi. Nem tudom mikor fog elmúlni, de kezdek belebolondulni, pedig azóta másik városban lakom az egyetem miatt, több egyéjszakás kalandba is belefutottam hogy elterelje a gondolataimat de határtalan volt. Nem tudom mennyi időnek kell eltelnie hogy elmúljon a fájdalom :(
2016. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsó ELŐTTI: teljesen igazad van, ezek a pasasok nem érdmelik meg a könnyeinket, semmirekellőek!

Kár hogy a valóságban ez nehezebb :(


UTOLSÓ: A Te történeted sem semmi!

Persze, hogy hiányzik, hiszen a mindennapjaid részévé vált a szex által, akkor is ha nem volt semmi egyéb...

De egyből szerencsésnek mondhatod Magad: nem laktatok együtt és nem szeretted szívből, hisz ez lehet csak a megszokás hatalma amit érzel

2016. szept. 25. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!