Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fogom még szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogom még szeretni? Hogy küzdjem ezt le? Miért csak rá tudok gondolni?

Figyelt kérdés
5(!!) éve szakítottunk az akkori párommal. Életem értelme volt, csodás volt az a 8 hónap vele. Mai napig az életem értelme. Eltelt basszus 5 év. Azóta volt 3 kapcsolatom. Egyik lelkisebb volt velem, mint a másik. Éjszakákat beszélgettünk át, nekem mégsem volt jó. Én az exemet akartam, és őt kerestem bennük. Exemmel nagyon jó baráti kapcsolatunk van, bár most épp kapcsolatban van így ritkán beszélünk nagyon. Ezalatt az öt év alatt többször beszéltük, hogy annyira boldogok voltunk együtt, és sose lesz ennyire összhangban ő senkivel se azt mondta. De neki már nem menne velem. Mégis sokszor megcsókolt, hiába tudta, hogy ban valakim. Vagy épp én őt, mikor egyedülálló voltam. Nagyon rossz érzés. Sose leszek újra szerelmes. Nagyon hiányzik. Éjszakákon át leveleket írok neki (ami másnap a szemédbe landol) . Hangulatingadozásaim vannak. Sírok a depis zenéken, utána ordítok a semmiért. Kezdem feladni lelkileg. Reménytelen a helyzet. Nem tudom kiverni a fejemből. Ha nem látom többet úgy érzem élnem sincs miért. Lehet gyerekesen ha hangzik, pedig a huszas éveim felénék járok már. Mit tanácsoltok? Mit tegyek?
2016. szept. 27. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
azért nem tudod elengedni, mert még mindig kapcsolatban álltok. Tudom,hogy nehéz, de el kell őt engedned teljesen, ami azt jelenti, hogy barátok sem maradhattok. Az elején szar lesz, de igazán elfelejteni csak így fogod tudni.
2016. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek mint te.Ugyanebben a helyzetben vagyok és egyet kell értenem az első kommentelővel de az igazság az hogy én sem vagyok képes megtenni ami segítene.Sajnos a remény hal meg utoljára.
2016. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
_S
2016. szept. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!