Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nehez elengednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nehez elengednem?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt a baratommal, o nekem az elso komoly kapcsolatom. Az elejen nagyo boldogok voltunk/voltam, de most mar csak ugy erzem megszokasbol vagyok vele egyutt es nem tudom elengedni. Megcsalt, amit nem tole hanem a lanytol tudtam meg, ezenkivul tobbszor is bantott, hogy kek zold voltam. Anyukam egyedul nevel minket, testveremmel, en egyetemista vagyok es nehezen tudunk kijonni a penzbol. Probalok neki segiteni, igy a konyveket, ruhakat a penzembol veszem, amikert megdolgoztam. Sokszor "megsajnal" es neha ad penzt, valamint neha beleszokott szallni dolgokba. Teny, hogy anyagilag ezt nem tudom viszonozni. Sokszor sutok, fozok neki, iskola utan elmegyek, kitakaritok nala stb. Probaltam megbocsajtani mindezt, de minden vita altal felhanyja, hogy penzt ad.. szakitanom kellene, de keptelen vagyok elengedni. Mit tanacsoltok?
2016. okt. 1. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal,fizikailag, lelkileg bánt.Szerintem már règ el kellett volna hagynod.Ne várj, jobb nem lesz,csak rosszabb.
2016. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sok lehetőség nincs, szakítanod kellene vele, ezt te is tudod, szóval nincs mit magyarázni. Sokkal jobb pasit is találhatsz, mondjuk olyat, aki nem aláz meg..


27N

2016. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy megszokásból vagy vele eggyütt,semmi értelme vele maradnod,meg bánt is nehéz a szakitás akkor is ha megszokásból vagy vele,de igy boldog soha nem leszel,most lépj mert végűl úgy is arra kerül a sor légy erös,határozott ez a férfi nem érdemel meg egy percig sem téged főleg hogy bánt és te mindent elviselsz mert még kötödsz hozzá meg is csalt megalázott,ne légy buta ne legyél eggyütt egy ilyen emberrel,mert csak el rontod az életed ,amire csak későn fogsz rájönni és bánni fogod.Van elég pasi még a világon,és idővel kapsz egy olyan embert magad mellé,aki szeret ,tisztel megbecsül.
2016. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ne hallogasd, aki megver az hiába békülsz ki vele később is megfog verni, az ilyen tipusu pasiknak mindig van okuk rá, mindig hirtelen felidegesitik magukat. A másik, hogy az ilyen tipusu pasit nagyon nehezen fogod tudni otthagyni, erre készülj fel. Tehát nyilvános helyen, de határozottan mond meg neki, hogy nem akarsz már vele járni, nincs senkid, te tanulni szeretnél stb.stb... és neki is jobb lenne ha nem kötné le magát..Erre a reakciójuk a legtöbb esetben, hogy menj, majd nem fogsz tudni megélni, nem kellessz senkinek, soha nem lesz barátod. Ha erre se állsz vele szoba, akkor elkezd megjelenni, ahova jársz ott felbukkan, aztán könyörög, aztán fenyeget. Bárcsak ne igy legyen, de nekem ez a tapasztalatom, hogy az ilyen tipusu pasiktól rémálom megszabadulni. Ugyhogy legyél nagyon erős, és mikortól kimondtad neki hogy nem akarsz vele járni, mindent szakitsál meg vele és akkortól ne állj vele szóba..töröld tilsd le mindenhonnan. Ne járj senkivel, várd ki hátha neki akad valaki, akkor talán nem fog rádtapadni.
2016. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert buta vagy, es semmi onbecsulesed nincs.
2016. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, utolso sajnos tenyleg semmi onbecsulesem.. annyira megalazott mar, megis mindig remenykedtem BIZTAM benne hogy valtoztat.. mindig megkapom veszekedes utan, hogy o mennyi mindent adott nekem en meg semmit neki, es hogy jobb volt a szex is a masik lannyal.. megigerte hogy valtoztat es csak hirtelen felindulatbol mondta.. de nem, tegnap megint felhanyta.. annyira faj, mert csak erre tudok gondolni, tudom hogy nem erdemel meg, megis nehez es faj :/
2016. okt. 1. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első hosszabb kapcsolat mindenkinek nagyon fontos, soha nem fogod elfelejteni. Most félsz, mert hirtelen egyedül leszel, és mert a szakítás fájdalmas. (Ezek szerint ilyen szörnyű emberrel is.) Arra nem gondolsz ilyenkor, hogy a szakítás ugyan nagyon fáj, de csak egy kis ideig fáj, viszont minden egyes vele töltött nappal meghosszabbítod a napi szenvedésed. És még csak meg sem úszod a szakítás fájdalmát, előbb utóbb úgyis sorra kerül.


Sürgősen szakíts vele, már holnap, egy hétig rosszul érzed magad. De két hét múlva boldog leszel, hogy megtetted. Rá fogsz jönni, hogy mekkora folyamatos szenvedéstől szabadultál meg. Arra is, hogy szabad vagy, és hogy jönni fog egy valóban boldog kapcsolatod.


Ha legközelebb belefutsz egy ilyen pszichopatába, akkor pedig az első egy-két randi után szakítani fogsz vele, ugye?

2016. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy troll kérdés...ilyen buta nő a világon nincs


30/N

2016. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem troll kerdes. Sajnos naiv voltam, elhittem hogy valtozni fog, sajnos nem igy lett. Igazabol azert tettem fel a kerdest, hogy megerositsen mas. Nehez elengedni egy olyan szemelyt, akit egykor szerettel, tudott rolad mindent, megha annyi szornyuseget okozott is..
2016. okt. 3. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!