Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított?

Figyelt kérdés
Barátommal 7 hónapja éltünk komoly kapcsolatban. Vagyis mind végig azt hittem. Jövőt tervezgettük, közös nyaralás stb. Régebben sokat veszekedtünk, megbántottuk egymást. De az elmúlt utolsó hét rosszabb volt. Átvert, azt mondta nem megy el egy buliba és mikor elaludtam mégis elment. Most szakított, azt mondta neki túl sok volt. Megígértem neki, hogy megváltozok. Adott vagy 3x esélyt egy nap. De mindig azt mondta, hogy lehet mégse. Utána beszélgettünk mondtam neki, hogy ahogy elmondtad akkor nem is szerettél annyira és azt mondta lehet. Meg kérdeztem, hogy komolyan gondolta mikor tervezgettünk és azt mondta hiba volt. Amikor elment még mondta, hogy adjak neki búcsú puszit, megölelt, de azt mondta még szeret. Szerintetek mit tegyek? Én nem akarok nélküle élni.

2016. okt. 1. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nem utólag kell változni, hanem folyamatosan!

2. most csak azért mondod,hogy nem akarsz nélküle élni, mert még benned van a szeretve való érzés, még nem zártad le a múltat

3. ahogy olvastam sok részt nem is nagyon értettem, úgy jött le számomra, mint ez a se veled se nélküled b..romság "azt mondta még szeret" b..sszus, akkor minek szakít valaki, ha még szereti a másikat?

ha valaki ennyire nem tudja, hogy mit akar, az már gáz


4. gondolom: biztos azért szakított, mert elege lett belőled, látta, hogy a változásra képtelen vagy, csak ígérgetsz, de teljesíteni luxus számodra..stb. egyébként meg nem tudom, nem én szakítottam veled


5. zárd le szépen a múltat, tanulj a hibáidból, kezdj önismerettel foglalkozni, és egy idő után, kezdj új életet

2016. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt az egészet nem értem. Azt írtad, régebben sokat veszekedtetek, megbántottátok egymást, most pedig rosszabb. És ez neked komoly kapcsolat? Csak mert nyugodtabb percekben volt szó közös programokról?

Az egész kapcsolatotok vicc kategória, egy szenvedés, amiben se te, se ő nem boldog. Te sem vagy az, hiszen folyton elégedetlenkedtél, tiltottad, semmi sr volt jó...stb. Csak valami nem teljesen normális oknál fogva ragaszkodsz hozzá, és ehhez a kapcsolatnak csúfolt valamihez. Valószínűlrg kapcsolatfüggő vagy, de ez nem kapcsolat. Nem illetek össze.

Engedd el, és magadnak is adj esélyt a valódi boldogságra.

2016. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírás alapján,kicsit megalázó ez az egész történet.. Jobb, hogy vége.
2016. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-essel egyetértek, kivéve, hogy nem tudja elképzelni, hogy úgy szakít valaki, hogy közben szereti a másikat. Nekem az összes szakításom ilyen volt, most is szeretem mindegyik exemet, kit jobban, kit kevésbé, most is közel érzem magamhoz őket, szívesen találkozok velük, mikor lehet. De ez nem jelenti azt, hogy jó ötletnek tartanám velük élni! Van amikor két ember rosszat hoz ki egymásból. Volt aki nagyon jó volt minden másban, kivéve, hogy hirtelen haragú volt. Én meg érzékeny vagyok. Milyen életünk lett volna együtt?
2016. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok? Örülj inkább hogy vége lett..
2016. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!