Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakitott veletek valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitott veletek valaki éreztétek már ugy hogy azért tette hogy önmagát òvja a csalòdástòl?

Figyelt kérdés
Fèl èvig voltam együtt a baràtnőmmel akivel laza kapcsolatnak indult de 2hònap utàn mindketten èreztük hogy többet jelent,csak addig nem vettük tudomàsul mert nem akartunk egyáltalán komoly dolgot.Ő elkezdett utalni rà hogy becsapjuk magunkat mert ebben màr jocskàn erzelmek vannak.èn hàritottam mèg àr napig hogy ne beszéljünk erről csak èlvezzük amig boldogok vagyunk.Ezutàn egy màmoros estèn bevallottam hogy szeretem.Akkor ő ijedt be de ujabb pàr nap elteltèvel jelezte hogy beszèlni szeretne ès ugy èrzi ez tényleg kapcsolat màr hiàba tagadjuk.Szeret ès biztos a dolgàban.4 hònap boldogsàg következett vota veszekedès nèlkül nagyon sűrű talàlkozòkkal közös programokkal ès együtt alvàssal.Viszont az első pàr nézeteltèrèsnèl megfutamodott,tàmadàsnak vette és inkàbb feladta a kapcsolatot.Sèrült volt a lelke mert a vőlegénye szakitott vele ès hosszu ideig depresszio köteli àllapotban volt.El tudnàm fogadni ha azt mondta volna, sajnos nem szerettelek elèggè vagy ne haragudj tul elhamarkodott volt kapcsolatot kialakitani.De pont az ellenkezőjèt hajtja.Hogy soha nem hazudott,szeret engem szerelmes belèm de ugy erzi hogy nem fog működni mert fel kell adni ha a legaprobb vitàk vannak.tanult ebből.Ha legalàbb meg tudnàm győzni hogy őszinte legyen,vagy ha tenyleg igy gondolja akkor arrol hogy ne féljen..de sajnos nem hagyja.Ès felnött vagyok,26éves fèrfi,megèltem màr pàr szerelmet de ezzel nem tudok mit kezdeni mert nem hagy nyugodni.Hogyan èrhetnèm el hogy legalàbb a gondolatait megossza velem?Nagyon szeretem ès egèsze egy hèttel ezelöttig ő is borzasztoan ragaszkodo volt ès velem tervezte a jövőjèt boldogan.Nem tudom hogyan juthattunk idàig de nem vagyok elvakult,felismertem volna az intő jeleket.Viszont nem voltak ilyenek.

2016. szept. 10. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat jo nagy butasagot tanult meg.

Most probalkozhatsz de nem tudom mi lenne belole. Neki kene megerteni,hogy elso vita utan nem elfutni kell.


voltam igy igen, de nekem erre komoly okom volt.

2016. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik mintha ő ezt nem igazán akarná, mintha feleannyira sem kellenél te neki mint ő neked.

Sajnálom, biztos nagyon rossz nekem is volt hasonló, de ő az én véleményem szerint nem akar úgy téged mint te őt...

2016. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom jol.nem vagyok buta.èpp ez az hogy nem ismeri el hogy nem szeretett elèggè.ő azt allitja soha nem hazudott az erzeseirol ès szeret.nem tudom elèrni hogy őszinte legyen.gerinctelen ember aki igy jàtszik
2016. szept. 10. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Noss, hát mondom én, nagyjából ugyanez volt nálam, nem kaptam értelmes határozott választ , szinte csak időhúzás jelleggel válaszolt, még mindig reménykedtem valahol, hogy nem úgy van ahogy gondolom, valahol tudtam, hogy igen de a remény még élt, aztán végül teljesen vége szakadt.


Undorítóak az ilyen emberek, gyakorlatilag játszanak a másik érzéseivel.

2016. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!