Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy véget ért egy 3 éves kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ő volt a mindenem, igazából az egész jövőnket együtt terveztük, most pedig vége az egésznek.

Úgy érzem, hogy meg fogok őrülni.

Hogyan dolgozzam fel ezt?


2016. okt. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy? Úgy mint mindenki más. Sírj napokig, aztán állj fel, szedd össze magad, találj valamit ami lefoglal. Ha elég idő eltelt, ismerkedj másokkal..........
2016. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért lett vége, nem tudod helyrehozni? próbáld meg.. gondolkozz el mit rontottál. Magyarázd el picit bővebben.
2016. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bővebben. Kiváncsi vagyok miért lett vége..
2016. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. ezért gáz, hogy ha a legtöbben a párjukat a "mindenüknek" tekintik, mert ha vége a kapcsolatnak, akkor kiderül, hogy egyedül egy senkik,nincs életük, majd bele őrülnek, hogy már nincs mellettük a "társ", akitől tulajdonképpen csak függtek (ergó társfüggőség) stb.

2. ezért kellett volna megtanulnod kapcsolatban egyedül is boldognak lenned, ha ő nincs melletted, és akkor most nem fognál ekkora padlót, hogy akkor most mihez is kezdjél

3. zárd le a múltat és kezdj új életet

4. kezdj el önismerettel foglalkozni

5. csak úgy tudsz túljutni ezen a nehéz időszakon, ha teszel érte, van kitartásod és célod

6. foglald le az agyad, hogy ne gondolkozz a múlton

7. járj el bulizni, új tanfolyamokra


sok sikert és kitartást! :)

2016. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Csinálj magadnak életet. Ne csak akkor legyél boldog, ha van valakid. Egyedül is egy egész ember vagy.
2016. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 év szenvedés következett, ami ma már talán nincs. Ha vannak barátaid tölts velük minél több időt és akármennyire is emózni van kedved MENJ EL velük szórakozni, sportolni! én a legjobb 5 évemet csesztem el a semmiért, ha megfogadod a tanácsom hidd el nem bánod meg.

Ha most lennék ebben a helyzetben így csinálnám.

2016. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs esély újrakezdeni?
2016. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi épp a szakítás szélén állunk.

Én is kapcsolatfüggő vagyok, mivel barátaim nincsenek. Azért nincsenek mert nem bírom a felszínes kapcsolatokat és eddig még nem volt olyanhoz szerencsém aki másra vevő lett volna. Lehetséges hogy nem vagyok eléggé toleráns, nem tudom.

Úgyhogy az egyetlen barátom az aktuális párom. Ha ő nincs akkor egyedül vagyok mert a családomra sem számíthatok.

De mégis én gondolkozom a szakításon.

Mi is a közös jövőt terveztük, házasság, gyerekek stb. Csak sajnos mégsem illünk egymáshoz csak megvezetett az elején. Mostmeg úgy gondolta itt az ideje hogy megmutassa a valódi arcát ami nem az mint akivel összejöttem. Így becsapva érzem magam de még én vagyok a szemét, amiért rosszul viselem. Persze ő nem akar szakítani.

Mindegy.

Ha nálunk szakításra kerül a sor, akkor meggyászolom és összetörök megint. Úgy fogom érezni hogy nem működhet semmilyen komoly kapcsolat -örökké. Aztán elkezdek ismerkedni hogy legyen kivel beszélgetnem ezen a világon.

Persze senki nem lesz megfelelő Aztán lesz egy-két borzalmas randim. De szerintem utána inkább alkalmi vagy laza kapcsolataim lesznek egy ideig.

2016. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csontozó kést és állj neki.
2016. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-as sajnálom :( voltam hasonló cipőben, légy erős :) egy szabadban tett túra, egy távoli vidéken, a friss levegővel, természettel, semmi internet... nagyon jó tud tenni :)


Kérdező: gyászold meg tisztességesen.. erre nincs gyógymód, kegyetlenül fáj ilyenkor még.. akár több hétig.. Mikor szakítottam a szerelmemmel, egy napig folyamatosan bőgtem. Kisírtam minden fájdalmat.. most azért ezt ne csináld, mert egyrészt ronda leszel, másrészt nem tesz jót a testednek :D .. de ne foglalkozz másokkal . Magaddal. Teázz, tisztítsd ki az elméd, nézz érdekes műsorokat, került az internetet, főzz valami finomat, simogasd a kutyáidat (ha van), menj el biciklizni.. de ha nem akarsz kimozdulni.. sírj, aludj, vegyél egy forró fürdőt, hallgass igényes muzsikát.. most próbálj meg magaddal törődni.. egy fontos személyt vesztettél el, de te még élsz és élned kell . Jóra fog fordulni minden :)

2016. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!