Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jót tenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jót tenne egy szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyár elején ért véget a kapcsolatom a volt párommal. Nem igazán tudtam azóta se megemészteni a történteket, sokkal inkább a történtek engem. Tudom, hogy neki már a nyáron viszonya volt valakivel, pár héttel azután, hogy kiadta az utamat. Nem nagyon tudtam ránézni úgy nőkre, lett volna lehetőségem néhány kedves lánnyal belemenni dolgokba, de mindig rossz érzés fogott el, ha belegondoltam. Afelől is kétségem van, hogy képes lennék-e lefeküdni bárkivel jelenleg. De jó lenne már felejteni, de ha a felejtés teljesen nem is lehetséges, nem csak rá gondolni. Mi a véleményetek? Kulturált válaszokat kérnék! Köszönöm!

2016. okt. 4. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy jót tett! :)

40+Ffi

2016. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg úgy érzed menne akkor igen...

Én azt veszem ki a szavaidból, hogy nem akarsz nagyon szex kapcsolatot, viszont valahol el kell kezdeni az új életet.

Arra gondolj, hogy a másik fel már javában túl van mindenen és nem érdekli semmi. Te is próbáld meg jólerezni magad és nyiss mások fele, ha valaki megtetszik, akkor nyugodtan gondolj bele milyen lenne vele és hátha jobb lesz és el tudod hamarabb felejteni.

2016. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rövid távon mindenképp jó, hiszen tereli a figyelmed, leveszi a válladról a terhet stb.


Hosszabb távon viszont csak pótcselekvés!!!

Nem elfelejteni kell a dolgokat, hanem tanulni belőle. Adott pillanatokban ki mit érzett, milyen szükségletéből adódóan? Mik voltak a motivációitok? Ezeket tudnod kell kielemezni magadnak, így közelebb kerülhetsz magadhoz, önismeret. Ez azt eredményezi, hogy a jelenben és a jövőben már sokkal tisztábban látsz majd, tudni fogod, hogy ez vagy az az érzésed milyen szükségletet vágyat takar, és akkor már tudni fogsz célt meghatározni, és ahhoz vezető utat találni. A lényeg az, hogy legköuelebb már tiszta fejjel, toszta kommunikációt használva egy konfliktushelyzetet kompromisszummal-konszenzussal tudj zárni

Pl.

2016. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyival tett jót, hogy gondolataimban nem csak a vele töltött időkön agyaltam. De így visszagondolva, teljesen felesleges volt.
2016. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átsegíthet a gyászon,

ha üres a vászon.


A fejemből kiverlek

Előttem térdelnek.


Többet eszembe sem jutsz,

Olyan vagyok, mint a strucc.


Fejemet a homokba,

Lompit a lyukakba.


Szexre adom a fejem,

Exemet így feledem.


Így van ez rendjén,

ha a csajom dob

Szőrém

Mentém

2016. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni eldonteni.

en is szakitas utan vagyok,exet ismerve biztos,hogy mar volt massal. En is lehetnek..es lehet a gondolataimat elterelne arra a egy ket orara,de nem kell,mert aztan csak megrosszabbul ereznem magam.

ido ido,programok,tanulsag levonasa,ez az ami kell.

2016. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tutira
2023. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!