Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kizárjam örökre az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárjam örökre az életemből az exemet vagy csak sodródjak?

Figyelt kérdés
Életem első komoly kapcsolata négy éve született és egy év alatt véget is ért. Aztan újra elkezdodott aztan megint véget ért aztan megint es megint, akkor is mikor a masodik parommal szakitottam, nyàron is kétszer "jöttünk össze" hivatalosan és kétszer véget ért. És most ott tartunk hogy nem vagyunk együtt, mindenki éli az életét hétköznap, hétvégén pedig együtt, mintha járnánk csak mégsem. Volt már hogy megbeszéltük, hogy csak szex, de annak is ez lett a vége. Amint leszögezünk valamit egyből valami más sül ki belőle. Elég sok fájdalommal és csalódással járt mindkettőnk oldaláról ez az egész, mégsem tudjuk elengedni egymast. nem tudom mit kéne tennem, hátha nektek van ötletetek.

2016. szept. 30. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zárod le, nem engedhetsz be valami újat, ami jobb. Döntsd el neked melyik kell. Így maradni, vagy esélyt adni újnak.
2016. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen se veled se nélküled kapcsolatok akkor születnek, amikor két élhetetlen fazon egymásra talál. Mindketten féltek ismerkedni, új kapcsolatot kialakítani, ezért köttök ki mindig egymásnál. Egyetlen baj van ezzel a meddő gatyázással; hogy közben elmegy mellettetek az élet. Elszalasztjátok a nagy szerelmeket, az igazi boldogságot.
2016. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana tisztázni, pontosan mit is akartok, mit vártok el egymástól. Gyaníthatóan az exednek mindig akkor kellesz amikor épp ürítene. Aztán megtetszik neki valami fruska ezért elhanyagol, majd amikor rájön, hogy esélye sincs a másiknál visszatér hozzád üríteni. Valamint ha jól sejtem te azért érzel iránta valamit, vagy csak pontosan tudja mikor szükséged egy kis törődésre, és mindig akkor keres. Ha ez így van, jobban jársz, ha inkább keresel egy pasit magadnak akiről tudod, hogy nem szeret, de legalább törődik veled akkor is ha épp nincs rád szüksége.


Gondolom az írásodból és a fogalmazásodból hogy nőnemű vagy, ezért ezt írtam. Bár ha fordítva van akkor is ugyan ez a felállás, csak kicsit megcserélődnek a szerepek. a lényeg, hogy bárhogy is van, ha egyszerűen képtelenek vagytok definiálni mind a ketten, hogy mit is akartok egymástól, akkor ez így ebben a formában csak nyűglődés. Vagy akartok egymástól valamit és mindketten ugyanazt akarjátok, vagy az egésznek nincs értelme, mert az a kapcsolat nem működik amelyikben nem akarják nagyjából legalább ugyanazt a felek és amelyikben nem beszélik meg a dolgokat.

Barátságnak sem nevezhető e a dolog, mert a barátság arról szól, hogy bármi is történik számíthatsz a "barátodra" bármikor.

2016. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, csak kellett, hogy valaki ezeket kimondja. Tényleg jobb lesz, ha lezárom mert szeretni már úgysem fogom soha. Azt is tudtam, hogy csak akkor vagyok jó neki, ha más nincs, de igazából ő is akkor volt jó nekem. Úgy viszont tényleg soha nem lehetek boldog, ha állandóan hozzá futok ha valami nem jön össze. A helyzetem így is elég megalázó és önbizalomromboló, hogy csak akkor kellek, amikor dughatnékja van. Nem tudom miért ragaszkodtam ehhez ennyire, köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!