Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelt kérdés

Barátnőm hirtelen szakított, pedig nagyon jó volt a kapcsolatunk, nem volt semmilyen problémánk, de már nem szeretett annyira. Én még teljesen szerelmes voltam, és azóta is az vagyok. Lehet hogy kapcsolatfüggő vagyok, de nem tudom ezt hogy fogom átvészelni. Ilyenkor hogy lehet ezt túlélni?


Azon kívül hogy szenvedek amiatt, hogy szeretem őt, azért is külön szenvedek, hogy nagyon rossz egyedül, nincsenek barátaim, és nagyon hiányzik, hogy valakit öleljek, összebújjak vele. Én enélkül nehezen tudok élni, de nekem mindig nagyon sok idő, sok év szokott lenni mire találok párt. Akár egy sima baráttal is szivesen csak úgy összebújnék (szószerint csak összebújásra gondolok, nem több, ölelések, feküdni ölelkezve, egymás mellett, egymáson, ilyesmi), ha lenne valaki akivel ennyit lehetne, az sokkal elviselhetőbé tenné a helyzetem. Sőt szerintem olyannal is jó lenne ez, akit nem igazán ismerek, csak legalább szimpatikus, és hasonlóan szeretethiányos és szüksége lenne erre. Esetleg arra van ötlete valakinek, hogy ilyen valakit hogyan találhatnék hamar, aki szeretne ismeretlenül is vagy kicsi ismerkedés után összebújni? Azt hiszem egy ilyenre vonatkozó jó tipp segítene a legtöbbet nekem.

Nem tudom hol lehetne, mert a társkeresőkön nem ilyet keresnek a lányok, máshol neten meg nem nyitottak az ismerkedésre, élőben pedig egyáltalán nem tudok. Kinézetre átlagos vagyok, belsőre félénk, és nincs jó dumám, ezért nem tudok hamar levenni egy lányt a lábáról, ezért is szokott sok idő lenni mire párt találok, de persze ha megismernek szerethető vagyok.



2016. okt. 6. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál mint a kefekötő.
2016. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

"Barátnőm hirtelen szakított" -> senki sem szakít hirtelen, maximum nem veszed észre amit észre kellett volna.

"nagyon jó volt a kapcsolatunk" -> szerinted. Akkor nem szakított volna.

"Lehet hogy kapcsolatfüggő vagyok" -> Ha már feltételezed, akkor majdnem biztos, és az barátom nem vonzó.

"nincsenek barátaim" -> szociális intelligencia hiánya? Talán. A lényeg, hogy az baj.

"sok év szokott lenni mire találok párt" -> többet kellene szocializálódni.

"a társkeresőkön nem ilyet keresnek a lányok" -> senki sem keres érzelmi roncsot.

"élőben pedig egyáltalán nem tudok" -> Itt az ideje elkezdeni gyakorolni


Ne érts félre, nem bántani akarlak, de nem szoktam terelni. Öntudat és személyiségfejlesztés, gyakorlás, szocializáció, randi.


33F

2016. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt amit ide leírtál végig sem olvastam,csak nagyjából..teljesen értelmetlen.

Először is;miért nincsenek barátaid? Számomra ez érthetetlen..

Másodszor;szerintem Te csak kötődtél hozzá nem szeretted,ha már is új "ölelkezőpartnert" keresel.

Hülyeség az egész.

22/L

2016. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!