Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hete szakítottunk 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szakítottunk 2 év után. Ő már randizik (? )

Figyelt kérdés
Ő nem volt belém szerelmes, sohasem állítása szerint, most pedig közölte, hogy jobb, ha vége lesz, mert nem tudja velem elképzelni a jövőjét. Én legszívesebben meghalnék. És volt egy buliban azon a hétvégén, ahonnan lett egy új csaj ismerőse. Rákérdeztem a dologra, hogy mi volt, és nem tagadta, hogy mára randizni is hívta. Hogy felejtsem el így őt, hogy ennyit sem jelentettem neki, hogy már 1 hét után teljesen vidáman más nővel randizik? Nem bírok semmi másra sem gondolni, csak hogy milyen kedvesen viselkedhet épp a lánnyal, és őt szeretni fogja majd... Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne akarjak meghalni? :( 25N
2016. okt. 10. 20:40
 1/5 anonim válasza:

Szia!

ő nem érdemel meg téged ha ennyi ideig úgy volt veled hogy nem szeretett akkor sohasem fog probálj ismerkedni fiukkal és felejsd el azt a pasit mert csak hülyének nézz!

van 100 pasi a világon és ha megprobálsz nem gondolni rá ha beszélgetsz másokkal minden jobb lesz hidd el hallgas valami olyan zenét ami olyan érzést kelt bennem hogy többet nem fog megbántani ilyenel és nem fogsz sirni utána

ismerkedj jobb lesz minden!!!

2016. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
1-es hiába írsz ilyet neki épp nem kell másik. Persze néha sikerül valakivel kiütni, de az ilyen szerelmi csalódást sajnos végig kell szenvedni. Segíthet ha lekötöd a figyelmedet, nem hagysz madnak időt rágódni.
2016. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szakits meg vele minden kapcsolatot!

Tilsd le fbról ha van.

töröld ki a számát a képeit minden emléket hidd el hogy 1-2hétig lesz rossz vagy talán egy hónapig

de utána már csak arra fogsz gondolni hogy uristen hogy lehetem én ezzel a fiúval... hidjél nekem ne szenvedj senki miatt!

Jobb lesz minden idővel legyél türelmes! ismerkedj szorakozz legyél boldog!

2016. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos ha 2 év után olyat jelentett be ő soha nem volt beléd szerelmes én inkább azon lennék kiakadva, mert az hogy mással randizik így már egyáltalán nem meglepő.

Inkább tőled kérdezném, hogy nem vetted észre, hogy soha nem volt beléd szerelmes, mert nyilván az ilyet azért érzékeli az ember.

Most már nem tudsz mást tenni, minthogy továbblépsz és tapasztalatot gyűjtöttél arról milyen mikor az ember egy hazug kapcsolatban él, és ha más lesz az életedben tudni fogod kinek vannak valódi érési irántad, és kinek nem.

mind2 fél hibás volt, ő azért mert hazudott, te pedig azért mert sohasem akartál tudomást venni arról amiről tudtad hogy egyszer bekövetkezik.

2016. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egy hét után. Neki már régebbóta nincsenek érzelmei. Úgy könnyű beleugrani az ismerkedésbe :)

Szóval hagyd a francba őt, foglalkozz MAGADDAL!


Ez főként egy gyász számodra, ahol meg kell élned a veszteség fájdalmait. Idő...

Remélem hamar sikerül feldolgoznod :)


Sajna a hogyanban nehéz segíteni, mert mindenki más. Nekem a hobbijaimba-olvasásba-tanulásba merülés segít ilyenkor :) valaki haverok-bulikat szereti stb..

2016. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!