Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudok segiteni felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok segiteni felejteni?

Figyelt kérdés

A felesegem ki szeretett 4 év után. Gyermek is van.

Nem csaltam meg.

Semmit sem tettem.

Elhagyott.

Végem.

öngyilkoságon agyalok.

Nagyon szeretem őket, és nem birom.


2016. okt. 11. 00:24
 1/5 anonim válasza:
55%

Kedves Ismeretlen! Nem tudok Neked azonnali megoldast adni erre a nehez es jelenleg biztosan fajdalmas helyzetre, csak batoritani proballak. Azt irtad, nagyon szereted oket. A gyerkocre is gondolj! O nem tudom, hany eves, de szerintem o se birna Nelkuled...! A soraidbol azt veszem ki, hogy egy nagyon is szereto, jo apuka lehetsz!

Akkor, kerlek, ne kovess el butasagot, jo? Kitartas es fel a fejjel!!

2016. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértem,hogy nagyon el vagy keseredve és hidd el semmi kötekedő szándék nem vezérel,de egy észhez térítő "taslit" muszáj kiosztanom.

Gyermek van!!

Magára hagynád?Felelősséggel tartozol neki.Milyen lelki törést okoznál neki szerinted,vagy ebbe bele sem gondolsz?Szerinted egy olyan apa aki magára hagyja a gyermekét szereti őt?Szóval csak semmi meggondolatlan cselekedet,tele vagy most feszültséggel!

2016. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ilyenkor miért marad a gyerek mindig az anyánál? Nem vágesz...
2016. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
116-123 ingyenes mobilról is,lelkisegély.Beszéld ki magadból ha másnak épp nem tudod!Nekem bevált!
2016. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom ki vagy, és hol vagy, de nagyon szivesen leülnék veled beszélgetni.

Én egy 21éves lány vagyok, hárman vagyunk testvérek, apám nagyon szerette anyámat, a nő mégis eldobott minket. Apámnak egyedül kellett nevelnie három gyereket, kettő akkor volt kamasz, én meg óvódàs. Elgyengült apa és elkezdett inni, alkoholista lett, de amíg bírta a lelke mindent megtett értünk. Kicsit dühös vagyok rá ugyan de a mai napig tisztelem és felnézek rá-annak ellenére, hogy 15éves koromtól nevelőszülőknél élek- azért hogy mellettünk volt és ahogy tudta betartotta a szülői kötelességét. A gyermeked is büszke lesz rád ha végig csinálod ezt, hidd el. Ahelyett hogy butaságot csinálnálnál, gondolj arra hogy egy gyermek ajándék, és ilyen kincset nem dobhatsz el magadtól. Akármilyen nehézis most, tessék összeszedni magad, és a gyermekedért élni.

2016. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!