Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl az exemen?

Figyelt kérdés
Október 6-án szakítottunk. A szüleivel veszekedtem persze jogosan,nekem estek,és őket védte,még mindig és engem dobott.Ma ráírtam de goromba volt,és mondta hogy ne írjak többé. De hiányzik. Mit tegyek?

2016. okt. 15. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Lépj tovább. dugunk?
2016. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tartsd tiszteletben a döntését és ne keresd, ne várd meg, hogy le kelljen tiltania. Töröld ki a telefonszámát, töröld ki közösségi oldalon, ne legyen szem előtt, ne is kutass utána vagy nézegesd, semmi értelme.

Koncentrálj a túllépésre, csak magaddal szúrsz ki, ha erőlteted, miközben ő már nem akar tőled semmit.

2016. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 éve nincs meg az exem, és mai napig napi rendszerességgel sírok utána, ehhez képest okt 6 semmi :D
2016. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nehéz,kb 10percenként eszembe jut,és arra gondolok hogy majd írni fog stb... De ma az a reményem is elfogyott.

Hiányzik az ölelése,a közös pillanatok.

2016. okt. 15. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajat magadat jaratod le ha futsz utána. Engedd el. Aki nem keres annak nem kellesz
2016. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem àllt ki melletted akkor sztem nem szeretett csak elvolt veled !Most legalàbb még idejében kiderült hogy nem szeret eléggé hogy kiálljon és harcoljon érted gondolj csak bele ha gyereketek lenne sztem 100-or rosszabb lenne inkàbb örülj hogy egy ilyen aljas embertöl nincs gyereked és nrm vagytok hàzasok !
2016. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked is jobb(lesz) Nélküle! Minek forszírozod ?
2016. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyomd meg a c-t, vagy az y-t
2016. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz. Találsz majd mást aki jobban illik hozzád! Semmi baj, ezen mindenki átesik.
2016. okt. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szakítás fájdalmas, túl kell esni rajta. Egy két hétig ne is foglalkozz mással. De utána menj tovább, lesznek közös pillanatok és ölelések a következő pároddal, keresd őt.
2016. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!