Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért ilyen a legtöbb pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ilyen a legtöbb pasi?

Figyelt kérdés
tegnap láttam itt egy kérdést amiben egy lány kért tanácsot mert egy fiú barátja nagyon megváltozott miután több lány is átverte akibe szerelmes volt és akivel komoly kapcsolata volt. előtte a srác kedves és romantikus volt viszont mióta többször is csalódott csak kihasználja a lányokat és nem vágyik komoly kapcsolatra. most azért lesz ilyen a legtöbb pasi mert csalódik vagy belétek van kódolva?
2016. okt. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek alapból ilyen a stílusa. Viszont ott is leírtam, itt is leírom. Az aki kedves, normális, romantikus srác, az egy ideig tudja ezt a szerepet játszani. Ha megint találkozik egy olyan lánnyal, akit megszeret, akkor ismét visszajön az igazi énje, és normális lesz. Viszont az tény és való, hogy a sok csalódás után ezek a férfiak, köztük én is, sokkal nehezebben nyílunk meg, sokkal nehezebben bízom meg egy lányban, mint a csalódások előtt. 23/F
2016. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Van, aki azért lesz, mert nem tudja feldolgozni ezt. Van, aki ilyen traumák után is hű marad az elveihez, és kedves marad. Meg van az is, aki személyiségileg ilyen, csak egy részük ezt őszintén vallja, a másik meg titkolja, és mondja, hogy "jaj, hát kedves vagyok én, a nők kikosaraznak, brühühü"... és kb. azért nem csalfa, mert nincs rá lehetősége. Amint megvan a lehetőség, vérszemet kap, és ugyanolyan, mint az általa fikázott alfák...
2016. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1# te sem voltál még szerelmes, viszont elég nagy idióta vagy ha "beteg fajtának" nevezed azt aki viszont már volt..
2016. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond az első válasszal.
2016. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Voltam. Csak brutál mennyiségű nyavajgást hallgattam már végig "férfiaktól".
2016. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ki beszélt itt nyavajgásról?
2016. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert rájött, hogy a lányoknak nem jön be a romantika, hanem arra vágynak, hogy keményen megba sszák őket.
2016. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mind, de elég sokan igen. És ehhez nem kell kimondottan átverés, hanem elég "szimplán" az, hogy zsinórban azt tapasztalja, hogy a lányok a minimális tiszteletet és udvariasságot nem képesek vagy hajlandóak megadni az irányába.

Nem olyan nehéz abba belegondolni, hogy az nem fenntartható hosszútávon, hogy te komolyan veszed a lányokat, akik viszont a részükről ezt láthatóan nem is próbálják viszonozni.

És itt most nem az esetleges érzelmek viszonozásáról beszélek, hanem az alapvető emberi tiszteletről: válaszra méltatjuk a másikat, nem tűnünk el szó nélkül, nem állunk totál egyoldalúan az ismerkedéshez.


Ezek amilyen piszok fárasztó és frusztráló dolgok, annyira elterjedtek és gyakoriak. És amikor zsinórban ezt tapasztalja az ember, arra egyetlen természetes reakció létezik: egy idő után ő se veszi komolyan a nőket, mert ez másképp nem megy. Helyette kb. játékként (vagy fáradtabb napjain letudandó feladatként) áll hozzá az ismerkedéshez, és ha már kellőkép előrehaladtak a dolgok, és meggyőzödött róla, hogy az adott nőt tényleg érdemes komolyan venni, akkor kezd el őszintén így állni hozzá. Ha még tud.


És ilyen hozzállásnál igaziból nem érzelmi kérdés, hogy kihasználjam-e axt a lányt, akitől, már tudom, hogy nem akarok semmit, hanem egy ravionális döntés, hogy na vajon legyek-e szemét vagy sem. Vagy hogy megér-e ennyi energiát a dolog vagy sem.

Márpedig ha ez már átmegy érzelem nélküli döntésbe, akkor sokkal könnyebben mondja azt az ember, hogy végső soron miért ne.

2016. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, több oka is lehet, igyekszem tételesen felsorolni.


- Ha a pasi olyan, hogy mennek rá a nők mint a legyek a szarra, mert mittomén, brutál jóképű, pénzes, vagy akármi, akkor simán megteheti, hogy alja szemét legyen a nőkkel. Miért is ne? Minden ujjára jut 10 csaj, és van másik 50 aki titkon szerelmes beléje. Tehát akkor jut csajhoz, amikor akar - és miért is ne tenné? A változatosság gyönyörködtet ugye, összejön Ágotával, kúrogatja egy hónapig, ráun, kihajítja, jöhet Beáta, ővele is cicázik egy hónapig, aztán Cecília, és így tovább, és így tovább. Számára a nők abszolút értéktelenek, hisz sok van belőlük, és amiből sok van, az inflálódik. Alapszintű közgazdaságtan.


- Ha a pasit aránytalanul sokszor verték át/használták ki/csalták meg, akkor bizony hajlamos lesz rá, hogy bosszúálló hajlammá váljon (tegyük hozzá: joggal). Az már csak a türelmétől függ, hányszor nézi el, hogy a lányok hülyét csinálnak belőle, de előbb-utóbb minden pasinál elszakadna a madzag, és még ha össze is akadna egy olyan lánnyal, aki sohase csapná be/használná ki, már neki se hinne.


- Aztán vannak azok, akik olyan pocsék helyzetben vannak, hogy sohasem lesz barátnőjük. Ilyenformán nekik nincs vesztenivalójuk, és csalódottságból, vagy csak simán passzióból gyűlölik a nőket.

2016. okt. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!