Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felháborítónak tartanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborítónak tartanátok, ha a jelenlegi párotok megkérne, hogy dobjátok ki az exetek cuccait amit otthagyott?

Figyelt kérdés

Páromat megkértem, hogy legyen kedves kidobálni az előző barátnőinek ottmaradt cuccait (ő elköltözött külföldre,meg szerintem nem lesz szüksége ezekre a dolgokra), bugyi, pipere cuccok, hobbi kellékek stb. Mivel lassan szeretnénk összeköltözni, így érthető, hogy zavar. Nem? De párom füle botját nem mozdítja, nem hajlandó kidobni. Mellékesen az egyik polcon megtaláltam a közös fényképalbumukat. (velem nem készült ilyen még).

Megkérdeztem, hogy ennek a szem előtt kell lennie? Ő azt felelte, hogy neki eszébe se jut,tegyem el ha zavar.

Miért nem ő rakja el? Miért nem akar megválni a volt barátnő cuccaitól már több, mint egy éve?

Ezen kissé kiakadtam, és azt mondta, hogy nem vagyok normális, hogy én ilyeneken kattogok.

Titeket nem zavarna?


2016. okt. 31. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
De zavarna. Nagyon!
2016. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyire zavar, akkor miért nem teszitek ezt közösen? Sajnos te is 1 vagy a többiből akik hisztiznek, h zavarja, de ellene nem tesznek! Igen a pasinak lenne a dolga,de többségének tényleg nem jutnak eszükbe ilyenek, főleg, h a pipere cucc most éppen a tiéd-e vagy az exé... Beszéld meg vele, h X napon fogtok egy reklámszatyrot és közösen belepakoljátok a cuccokat és vagy kidobjátok, vagy elteszitek a szekrény mélyébe hátha az ex még 1x visszakéri... Milyen egyszerű, nem?
2016. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Kidobni biztos, hogy nem dobnám ki. Ha nem kérte vissza, vagy az van, mint nálatok, akkor belepakolok mindent egy dobozba, és berakom a szekrény mélyébe/garázsba. Ugyanez a közös képek. Nekem van egy "exes" pendrive-om elsüllyesztve az egyik fiók alján. Attól, hogy nem maradtunk együtt, és attól, hogy most már másik lányt szeretek, azok a lányok az életem részei, akiket szintén szerettem. Nem fogok úgy tenni, mintha az a része az életemnek nem történt volna meg, vagy ne lettem volna boldog. Ettől függetlenül a mostani barátnőmet szeretem, ha nem így lenne, akkor nem lenne a barátnőm. 23/F
2016. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ottmaradt ruhakat meg hasonlokat fura lenne, ha nem akarna kidobni, de fenykepeket meg emlekeket alapbol nem dobatnek ki vele.

Mondjuk piperecuccokbol siman lenyulnam azt, amit hasznalhatonak erzek.

2016. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem használnám el más pipere cuccait, főleg nem a pasim exének dolgait...

A képeket nem mondtam, hogy dobja ki, de szerintem nem a polcon, a szem előtt kellene tartogatni. Engem zavar. Tegye el oda ahol nem látom! Én se tárolom olyan helyen, ahol megtalálhatja és nézegetheti...

Persze, hogy az élete része volt,nem is kérhetem, hogy felejtse el, meg csak együtt éltek jó ideig....

Viszont azért szerintem illetlenség velem szemben, hogy látom ezeket a cuccokat és nem tesz ellene semmit.:(

2016. okt. 31. 09:12
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Más cuccait nem dobjuk ki a megkérdezése nélkül. Ez valami női dili? Jesszus....
2016. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
50%

Persze, hogy helyesebb volna kidobnia, a fényképes reakciódat viszont kicsit hisztisnek érzem....


De kire vonatkozik a kérdésben írt felháborodás? A párodra nem nagyon.

2016. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem, simán kidobnám más cuccát, ami kellhet neki később, csak nem rendezkedett be máshol. A hobbi cuccait főleg, hadd vegyen újakat. Te is tuti örülnél a helyélben, ha már ezek nem lennének meg egy új csaj "betegsége" miatt, akinek fáj ezeket dobozba tenni és elrejteni szem elől...
2016. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Doboz -- >> Padlás / Pince !! :D

Neked sem szúrja a szemed, és szemetek sem voltatok. Ugyanis valóban nem illik mások holmiját kidobni !

2016. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Hahó! Emberek! Ha a az exnek nagyon kellenének a cuccok, 1 év alatt már bőven lett volna alkalma elvinni,de nem szóval nem lehet neki olyan nagyon fontos. Téged pedig jogosan zavar. 1 év alatt nem igaz,hogy nem lehet legalább a garázsba vagy pincébe pakolni azokat a vackokat.
2016. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!