Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felháborítónak tartanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborítónak tartanátok, ha a jelenlegi párotok megkérne, hogy dobjátok ki az exetek cuccait amit otthagyott?

Figyelt kérdés

Páromat megkértem, hogy legyen kedves kidobálni az előző barátnőinek ottmaradt cuccait (ő elköltözött külföldre,meg szerintem nem lesz szüksége ezekre a dolgokra), bugyi, pipere cuccok, hobbi kellékek stb. Mivel lassan szeretnénk összeköltözni, így érthető, hogy zavar. Nem? De párom füle botját nem mozdítja, nem hajlandó kidobni. Mellékesen az egyik polcon megtaláltam a közös fényképalbumukat. (velem nem készült ilyen még).

Megkérdeztem, hogy ennek a szem előtt kell lennie? Ő azt felelte, hogy neki eszébe se jut,tegyem el ha zavar.

Miért nem ő rakja el? Miért nem akar megválni a volt barátnő cuccaitól már több, mint egy éve?

Ezen kissé kiakadtam, és azt mondta, hogy nem vagyok normális, hogy én ilyeneken kattogok.

Titeket nem zavarna?


2016. okt. 31. 07:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A fényképalbum kivételével minden kuka, vagy doboz. Nekem is megy az exem külföldre, megbeszéltük mi kell esetleg neki, ha visszajön, és tartsam legyek szíves. A könyveit megtartom, majd elviszi, minden mást kiszórok. Meg kell beszélni ezeket, ha ilyen nem történt, akkor lelkifurdalás nélkül meg lehet ezektől szabadulni.
2016. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarlak elkeseríteni, de a volt barátom ugyanilyen stílusban reagált amikor először voltam nála és megjegyeztem neki majdnem ugyanezeket. Szakítottunk mert azzal a lánnyal összejártak, ez az utolsó vészjelés volt és nem akartam B terv lenni. Mindenképp ülj le vele beszélni, hogy tekint az exére, neked kiemelten fontos hogy eltűnjenek a tárgyai és ha úgy érzed nincs túl rajta, mérlegelj.
2016. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És ha az a probléma egyszerűen hogy nem akarja kidobni a cuccait hátha kell neki (amit szintén el lehet képzelni, én is őrizgettem eldugva exem sapkáját amíg vissza nem adtam), akkor kérd meg, hogy kérdezze meg a lányt: hová kerüljenek a cuccai. (utolsó voltam)
2016. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem így kezelném ezeket a dolgokat, de hiába magyarázunk, az érzéseidet úgy sem lehet megváltoztatni:)

Engem nem az zavarna, hogy az exe holmijai vannak ott, hanem az, hogy olyan dolgok vannak szanaszét a lakásban, amit egyikőnk sem használ, kacat. De más cuccait nem dobálnám ki csak úgy. Egyszerűen összeszedném őket, bedobozolnám és megkérném a párom, hogy beszéljen az exével, hogy mit szeretne velük csinálni. Ha kell, akkor eljöhetne érte vagy elvinném neki, ha nem kell, akkor kidobnám. Az olyan cuccokat, amik emlékek (tehát nem az otthagyott szempillaspirálja vagy más pipereholmija, hanem pl. fényképalbum, vagy ajándék az extől, ill. közös cuccok), azokat békén hagynám. Én is szeretem a párom, de az exemet is szerettem, vele is boldog voltam akkor. Nem szeretném kitörölni az életemből, mert akkor és ott megvolt a helye. Ha zavarna, hogy szem előtt van (pl. közös kép lenne a polcon, amit esetleg nem szeretnék szex közben nézegetni), akkor megkérdezném a párom, hogy probléma lenne-e, ha összeszedném ezeket és eltenném valamelyik szekrénybe/dobozba. Feltehetőleg úgy is azt válaszolja, hogy igen. Ha mondjuk azt mondaná, hogy nem, az exével közös képet mindenképp a tévé fölött szeretné látni, az nekem is szarul esne:D

2016. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajándékot nem dobatnék ki, de ilyen bugyi, tusfürdő jellegű cuccokat igen... amúgy nőként anyám bugyiját sem szívesen fogdosom, nemhogy azét a nőét, akivel a párom előttem volt... szóval igen, a párodnak kellene kidobnia őket, ha érdekelne egy kicsit is, hogy te hogy érzel.
2017. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!