Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondhatom a véleményemet a barátnőmnek a hajával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm eredetileg sötétbarna, már-már fekete hajjal rendelkezik, és ez nagyon jól áll neki, mert fehér bőre van és kék szeme. Ma délután felvetette az ötletet, hogy befestetné a haját vörösre, de én irtózom ettől a színtől. Jogom van ebbe beleszólni?
2012. dec. 20. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de jól add be. Ne azt mond, hogy a vörös nem tetszene, hanem magasztald az egekig a mostanit.:D
2012. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Képzeld,ha valaki vörösre festi a haját,az azt is jelentheti,hogy nincs kielégítve.Mert a nagy szexuális teljesítményért ugyanaz a gén felelős(állítólag),mint a vörös hajért,így tudat alatt vágynak erre a teljesítményre,és azért.Szóval igyekezz jobban haver.Ha valami nem tetszik,azt hogy szoktad megmondani?Úgy kell ezt is.
2012. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2... Nemtom ezt a hablatyot honnan szedted, de a logikádnak ott bukta, hogy a kérdező nője barna, festéssel meg nem módosulnak a génjei.
2012. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok,nem tudom,de valami tudóscsoporttól.És nem ,rosszul értelmezted,az elmélet szerint csak a kielégületlenség miatt szeretne kapni abból a nagy szexuális teljesítményből,és azért festeti be a haját.Tudat alatti dolog ez elvileg.És már csak azért is hiszem el valamennyire,mert én is vörös hajú vagyok(pasi),meg az öcsém is,meg az egyik volt barátnőm is.Én tudom hogy jó vagyok az ágyban- a visszajelzésekből,meg azt is,hogy a csaj is jó az ágyban.Az öcsémről nem tudom...De biztos ő is.
2012. dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
áh, inkább ne kapjál "hajba" vele!
2012. dec. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
South Park vörhenyesek rész ugrott be...:D
2012. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Javaslatot azért tehetsz neki.
2012. dec. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amíg az csak vélemény, és nem ráparancsolás, miért is ne mondhatnád el neki?


Ez egyébként nagyon furcsa, mert ha nyíltan kijelented a nemtetszésed, a nőkben (és főleg az őt védelmező barátnőkben, tapasztalat) egyből fellendül a feminista szellem... a saját teste, a saját döntése, miért kéne bárkire is hallgatnia, hogy lehetsz ilyen soviniszta disznó?


De ha te döntenél úgy, hogy szeretnéd teljesen kopaszra borotválni magad (példa csak), egyből előjönne a "ezt azért egy párkapcsolatban talán meg kéne beszélni, arra nem gondolsz, hogy onnantól ugyanúgy meg kell jelennie veled? Ha szeretnéd, számítana a véleménye, te soviniszta disznó."


Komolyan, néha annyira abszurd ez.

2012. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
NEM! v is megpróbálhatod de a végeredmény fájni fog :D 1x próbáltam beadagolni nőnek hogy nem kellene.. többet sem fogom, tőlem akár punci rózsaszín is lehet.
2012. dec. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meséld el neki ,hogy egy lányismerősöd volt fekete hajú és befestette a haját vörösre és 10 cm-t letört és az egész elégett és törött lett.Olyan,mit a seprű.Fésülni sem nagyon lehet,úgy összegubancolódik.

Azt már nem is kell mondanod,hogy irtózol a vöröstől...

2012. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!