Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól döntöttem szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek, hogy szakítottam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
6 hónapig együtt voltam a barátnőmmel,eleinte nagyon jól alakultak a dolgok,szerelmesek voltunk egymásba.Aztán már 2 hónapja együtt voltunk,mikor megtudtam róla(egy ismerős szólta el magát véletlenül),hogy az előző barátját megcsalta. Kérdőre vontam és be is vallotta sőt azt is,hogy 2vel megcsalta az előző barátját több hónapig. Ezután megingott benne a bizalmam és nem hagyott nyugodni a dolog.Meg az is zavar,hogy könnyen kezdeményez beszélgetést a munkahelyen is más férfiakkal meg facén is.A többi lányhoz képest szerintem többet beszélget férfiakkal meg bizalmasabban is. Többször veszekedtünk is ez miatt,de állítja,hogy velem nem tenné meg ezt,mert ennyire még nem szeretett senkit...Addig addig fajult a dolog míg szakítottam vele ez miatt. Nagyon nehezen fogadta de így láttam helyesnek. 1 hónap elteltével is még nagyon sokat gondolok rá. Szerintetek helyesen döntöttem,hogy szakítottam vele?
2016. nov. 6. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Téged elvileg nem csalt meg.

Akkor meg?

2016. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem. Fogalmad sincs róla,hogy miért csalta meg az exét. Ellened semmit nem tett.

Ha így gondolkodna mindenki, akkor egy kapcsolat se lenne.

2016. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem igen!

Kutyából nem lesz szalonna.

2016. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek az normális ha egy 3éves kapcsolatába 2vel megcsalta több hónapig? Ezen csak úgy át lehet siklani és vakon bízni benne?
2016. nov. 6. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Azok védik a csalárd nőt akik maguk is csinálnak ilyesmit.
2016. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jól döntöttél. Ha neked ez nem fér bele, akkor nem fér bele. Meg úgyis csak folyamatosan ezen kattogtál volna, hogy kivel van, mit csinál, stb. Mindkettőtök életét megkeserítette volna a bizalom hiánya.
2016. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha most azt mondják itt többen, hogy nem tetted jól, akkor szaladsz vissza hozzá, és addig nyalod a talpát amíg visszafogad, vagy mi?

Ez egy lezárt történet, lépj túl rajta!

2016. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy miért csalta meg őket. Velem is csalta meg már lány a barátját, de ennek ellenére őszintén el tudtam vele beszélgetni mindenről és normális volt. (Persze mondtam neki hogy ez így nem helyes, de az ő dolgának tartottam.) Ennek ellenére nem tudom hogy bíznék-e egy ilyen lányban hogyha kapcsolatig fajulna a dolog. Mindenesetre ki kellett volna veséznetek ezt a témát a barátnőddel mielőtt szakítottál vele.
2016. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél-e? És ha nem? Késő bánat kapanyél!
2016. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7es ha nem tudsz értelmes véleményt írni akkor inkább ne írj semmit.
2016. nov. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!