Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel adjam vissza a dolgait? Van valaki akivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra a párom teljesen érdektelenné vált a kapcsolatunkat illetően.Éreztem,hogy van valami baja, de nem volt hajlandó erről sem személyesen és semmilyen más formában sem beszélni.Azt mondta nem ért engem.Pár nappal később már nem volt hajlandó személyesen sem találkozni(arra hivatkozott,hogy nem tudom megérteni ő mennyire elfoglalt). Másnap hívtam, írtam is neki de egyikre sem reagált semmit.Nem értem mi ez az egész. Azóta természetesen nem kerestem.(1hete) Sosem viselkedett még velem így senki.Tehát még szakításról sem beszélhetünk,mert annyira sem méltatott. Szeretném visszaadni a dolgait annak reményében, hogy talán akkor lezárhatjuk ezt az egészet,mert nem tudok ebben a stresszben élni. Én mindig nagyon jó voltam hozzá, úgy gondolom nem tettem semmit amivel ezt kiérdemeltem. Ő is mindig teljesen normális volt egészen eddig.

Valakivel történt már hasonló? teljesen tanácstalan vagyok



2016. nov. 9. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

A viselkedése lehet terelés is, nem akar konfliktus helyzetet, kellemetlen kérdéseket, ezért próbál minden kommunikációt megszakítani. Nem történt valami döccenő a kapcsolatotokban? Szoktatok veszekedni?

38F

2016. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a helyzet bemutatása nagyon egyoldalú, ezért nehéz jól ítélni. Kíváncsi lennék az ő vátozatára is, ki tudja, lehet tettél pár dolgot vagy van pár olyan jellemvonásod amit észre se veszel magadon és ez a "gonosz ő, szegény én" bemutatás kicsit csálé... Nem tűnik túl reálisnak a történet.
2016. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a cucca. Berakod egy dobozba aztán posta vagy dhl, esetleg te elviszed aztán otthagyod, ha nem kommunikál veled. Vagy ugyan így doboz, aztán küldesz neki sms-t, hogy a házad elé kiteszed a cuccát ekkor meg ekkor, és pontosan akkor kiteszed. Ha nincs ott akkor, majd elviszi valaki onnantól nem a te dolgod.
2016. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam két éve, lelépett szó nélkül. Azóta is bánt, hogy sosem tudtam meg az okát és így nagyon nehéz volt lezárnom.

Szerintem ha tudod a címét, küldd el postán, vagy tedd le az ajtaja elé egy dobozban (ha olyan helyen lakik, hogy nem viszik el )

2016. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán van egy új barát/barátnő a képben.
2016. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én 23 Ő 25

Igen ebben biztosan igazad van, szereti elkerülni az ilyen helyzeteket.Inkább menekül a problémák elől.

Nagyon jól megvoltunk mindig is viszont ebből volt már párszor nézeteltérés,hogy a problémákat szereti a szőnyeg alá seperni én pedig teljesen az ellentéte vagyok ennek szeretek mindent megbeszélni.


Ezt a második válaszolónak írnám,hogy nem volt semmi ilyen szándékom, hogy rossznak állítsam be. Leírtam, hogy mindig teljesen normális volt egészen eddig.Pont ezért ért váratlanul ez az egész.Persze, valószínűleg ez volt az, hogy nem tudtam elviselni ezt a bizonytalanságot ami az utóbbi időben bennem volt és sokszor felhoztam a témát.


Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is!:)

2016. nov. 9. 11:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Most láttam csak az új válaszokat, köszönöm szépen nektek is, nagyon rosszul érintene ha így lenne de előbb utóbb ki fog derülni
2016. nov. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!